Porter z Gniezna w 3 odsłonach

6
1818

Porter z Gniezna z Dobrego Browaru w trzech odsłonach, z których dwie zostały nagrodzone medalami KPR 2019, czyli wersja podstawowa (srebro), wersja leżakowana w beczce po koniaku (złoto) oraz nowość wersja leżakowana w beczce po porto.
Premiera o 17:00.


Materiał powstał we współpracy z Dobrym Browarem z Gniezna.

6 KOMENTARZE

 1. [OT]

  Jesteśmy jedynym [państwem] w Unii Europejskiej, w którym sprzedaż napojów alkoholowych przez internet jest nielegalna. […]
  Kilka dni temu uzyskaliśmy odpowiedź od Ministerstwa Zdrowia w sprawie naszej petycji o uwolnienie branży alkoholowej. Odpowiedź na petycje, którą podpisało tysiące Polaków, jest oczywiście negatywna, ale warto przeanalizować całość oficjalnego dokumentu. Czytamy w nim:
  „w odpowiedzi na petycję z dnia 15 kwietnia 2020 r. w sprawie zmian legislacyjnych umożliwiających sprzedaż zdalną napojów alkoholowych, uprzejmie informuję, że opinia Ministra Zdrowia […] pozostaje zdecydowanie negatywna.
  […]
  Ponadto, do Ministerstwa Zdrowia wpływają także wnioski i postulaty dotyczące czasowego zakazu sprzedaży napojów alkoholowych w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, m.in. z uwagi na negatywny wpływ alkoholu na funkcjonowanie organizmu i jego właściwości wpływające na obniżenie odporności”.

  Całość na: https://kongres.biz/petycja/prohibicja/

  Wołam do komentarza @Obywatela MK.

Leave a Reply