Jak rząd przedsiębiorców wspiera [ja to widzę inaczej]

13
1853

Jak widzę to wsparcie dla przedsiębiorców w postaci odroczenia na 3 miesiące składek ZUS? Ano tak.
Premiera o 17:00.

13 KOMENTARZE

 1. Nic dodać, nic ująć, Tomku. Pozdrowienia z Niemiec (tu dziś rząd federalny podniósł wszystkim emerytury – 3,7% dla Zachodnich, 4% dla Osti).

 2. No i to chyba powinno Cię cieszyć, w końcu macie swój przełom, bo nie ma chyba lepszego prezentu w tym momencie dla opozycji jak koronawirus.

  • Ja Ci powiem, że ja bym sobie nawet życzył żeby oni te wybory zrobili i ten Duda przy frekwencji 20% by wygrał w pierwszej turze. I proszę bardzo macie pełnię władzy – radźcie sobie. Będzie bolało, ale po PiS nie zostanie kamień na kamieniu.

  • Ale na co wówczas byś narzekał, o czym robił felietony? Dzień, w którym totalna opozycja dojdzie do władzy będzie dniem, w którym zakończysz działalność na tym kanale, życie straci sens, także uważaj o co prosisz 😀

 3. @obywatel MK – merytorycznie: 1. Felietony zawsze można pisać, gdyż jest to forma dziennikarska istniejąca od osiemnastego wieku i jej zasadą wcale nie jest „narzekanie” na coś, tylko cykliczne wypowiadanie się na tematy, które zajmują autora. 2. Określenie „totalna opozycja” jest wewnętrznie sprzeczne: opozycja jest po prostu opozycją i może być skierowana przeciw władzy – totalnej lub nietotalnej (hehe). 3. Jeśli straszysz (implikując logicznie władzę „totalnej opozycji”, której działań przecież nie jesteś w stanie przewidzieć) autora prawdopodobieństwem braku możliwości wypowiadania się na istotne dla społeczeństwa kwestie (w dodatku – pro bono publico), kwestionujesz wartość społeczeństwa obywatelskiego.

  • Tak sądzisz? Rząd jeszcze nie wydał ustaw, a tu już mamy festiwal krytyki ze strony zadeklarowanego przeciwnika strony rządzącej. To na tym mają się opierać felietony?

   • A czyli mamy czekać z krytyką jak już rząd coś spie..oli?! Może lepiej uprzedzać, że robią źle. Tak jak uprzedzano, że ta spec ustawa jest zła, ale dopiero teraz co niektórzy dopiero widzą, że miała ona na celu wprowadzenie 4. (poza-konstytucyjnego) stanu wyjątkowego…

Leave a Reply