Kopyr masakruje Januszy reklamy

6
1177

Na kanale Tomasz Kopyra, a więc niepiwnym masakruję kampanię społeczną smogowicze.pl. Dlaczego jest zła, a nawet szkodliwa.
Premiera o 10:00.

6 KOMENTARZE

  1. Wiesz, to że Ty miałeś źle wyregulowany kocioł na ekogroszek, który kopcił nie oznacza od razu, że wszyscy tak mają. Ja na ten przykład mam optymalnie wyregulowany sterownik i u mnie nie widać nawet dymka z komina i kocioł pracuje zgodnie z prametrami przeiwdzianymi przez producenta. I nie będę zmieniał na gaz bo po pierwsze primo nie mam przyłącza gazowego, musiałbym stawiać zbiornik, po drugie primo taki kocioł jest drogi bo ok. 30 tys. trzeba wydać, nawet z dopłatą nie jest tanio, a taki kocioł na ekogroszek, czy na pellet jest za ok, 7 tys., po trzecie primo, zimy teraz są tak łagodne, że w tym roku kanarek ani razu mi się nie odezwał.
    Więc nie gadaj, że palenie ekogroszkiem to zło, bo prawdziwym złem jest nieumiejętne palenie węglem w śmieciuchach.

    • Optymalny wg PWN «najlepszy z możliwych w jakiś warunkach» . Optymalnie to będzie jak będziesz miał w kominie analizator spalin, przynajmniej czujnik tlenu (taką sondę lambda) i sterownik na bieżąco będzie regulował skład mieszanki paliwo-powietrze.

  2. Ale to o to chodzi aby walczyć ze smogiem a nie go zwalczyć. Jak zlikwidują „smog” to trzeba będzie zlikwidować ministerstwo i urzędników zajmujących się tą walką. Więc nikomu tam faktycznie na tym nie zależy. Ot i cała zagadka 😀

Leave a Reply