Kompania Piwowarska sponsoruje Galę „Człowiek Roku” Gazety Polskiej

14
1518

Kompania Piwowarska sponsoruje Galę „Człowieka Roku” Gazety Piwowarskiej. Mój komentarz do całej akcji, której początkiem był wpis Krzysztofa Tyczyńskiego. Jest to jednocześnie start serii „ja to widzę inaczej”, która w zasadzie zastępuje serię „zero IBU”.
Premiera o 21:30.

14 KOMENTARZE

   • W Stanach wszystkie banki i firmy zbrojeniowe są prywatne, podobnie jak energetyczne czy naftowe i jakoś nie widzę, żeby USA miały zagrożone swoje strategiczne interesy. Państwowe zawsze będzie niewydolne, niewydajne, nieefektywne.

    • Najlepiej to tą „wydolność” widać w klinikach położniczych, gabinetach prywatnych, doją biednych ludzi z kasy ile wlezie, a jak jakikolwiek problem to w te pędy do państwowego szpitala. A swoją drogą kiedy prywatyzacja sportu? Sport z budżetu powinien być na poziomie szkolno-akademickim i podlegać MEN ,a nie jest. A skoro poruszyłeś już kwestię banków w USA to może wyjaśnij czyj prywatny bank emituje dolara kto za tym stoi bo większość ludzi myśli że dolar jest amerykański, a nie prywatny. Warto uświadomić ludzi jak zniszczono dolara amerykańskiego opartego na złocie i jak niszczy się kapitalizm którego istotą było gromadzenie kapitału, wmawiając ludziom że najlepiej żyć w wynajętym mieszkaniu jeździć wynajętym samochodem i nic nie zostawić potomkom, bo w końcu życie jest z krótkie…

    • W Stanach w rękach rządu jest przemmysł zbrojeniowy. Myślisz że pozwolą upaść takiemu Boeingowi, który ma ogromne zamówienia dla armii? Wpompują w niego ogromną kasę po wpadce z B737 MAX, oczywiście nie bezpośrednio, ale poprzez dodatkowe zamówienia.

 1. Sorry Kopyr, ale na ściance wystawionej przez niskich lotów biuletyn partyjny powinno oburzać każde logo – i prywatne, i państwowe. Dlatego bardzo słusznie pojawienie się KP w takim kontekście i towarzystwie budzi zdziwienie i zażenowanie. Asahi pieczołowicie buduje na świecie wizerunek firmy przyjaznej mniejszościom, wszem i wobec ogłasza walkę ze zmianami klimatu zaopatrując się energię odnawialną do zasilania browarów. I oto w tym samym czasie spółka-córka w Polsce firmuje swoim logo imprezę organizowaną przez partyjny biuletyn, który na okładkach miewa obrzydliwe treści godzące w mniejszości czy podważające istnienie zmian klimatu. Przecież to jakaś parodia, totalny brak dbałości o spójność marketingowego przekazu. I nie ma absolutnie żadnego znaczenia, czy KP wsparło ten cyrk paletą Tyskiego czy przelewem z kilkoma zerami. Żadnego.

 2. Wcześniej spółki te musiały sponsorować gazety lewicowe, teraz sponsorują gazety prawicowe. To zależy od tego kto trzyma na nich łapy.
  A co do Asahi, to zarzucanie Japończykom, że sponsorują gazetę konserwatywną, to tak jakby oburzać się na to że Japonia to kraj bardzo oporny do wprowadzania nowoczesnych trendów społecznych i raczej szybciej u nas wprowadzą te wszystkie nadmiarowe płcie niż tam.

Leave a Reply