Pierwszy LIVE na nowym kanale

8
1722

Pierwszy LIVE ?na kanale Tomasz Kopyra.
Wbijajcie od 20:00.

8 KOMENTARZE

 1. Uważam, że obecna władza ma mandat społeczny do tego by wprowadzać takie zmiany wprawie jakie uważa za słuszne, podpierając się większością w sejmie, którą posiada. Przecież ta ustawa o sądach została zablokowana w senacie, ale wróciła do sejmu i została przegłosowana demokratycznie.
  Innymi słowy polskie społeczeństwo, które jakoś nie zauważyłem żeby było pod karabinami, zgadza się z tą reformą sądownictwa. Dlaczego to negujesz? Taki z Ciebie libertarianin?
  Poza tym wskaż mi kraj europejski w którym władza sądownicza jest od nikogo niezależna, wskaż mi taki kraj. To co było u nas że sędziowie wybierali tylko sami siebie prowadziło do jawnych patologii, do tzw nadzwyczajnej kasty i to się skończyło.
  Poza tym była niepisana umowa pomiędzy PO i kastą, że my was nie ruszamy, a wy nie ruszacie naszych o czym pięknie wygadał się na taśmach z Tczewa Neumann. To tak ma wyglądać wg Was praworządność w tym kraju?
  Jeszcze raz powtarzam, te zmiany są społecznie akceptowane, tak więc nie siej atmosfery oblężonej twierdzy, a jak chcesz zmieniać rzeczywistość, która tak bardzo Ci nie odpowiada to wstąp w szeregi największej partii opozycyjnej bo zdaje się że mają spory deficyt członków w ostatnich latach, ciekawe dlaczego? I wzmocnij ich swoją determinacją i pomysłami, ale dopóki tego nie zrobisz możesz co najwyżej poględzić o tym na kanale, który jak na razie ma mizerną oglądalność. I ja się nawet cieszę że nie wejdziesz do polityki bo opozycja zyskałaby kogoś z charyzmą i z głową, a tego im najbardziej brakuje, najlepszym tego dowodem jest kandydowanie Kidawy-Błońskiej na prezydenta. Błagam, niech ta baba jak najczęściej się odzywa, bo nie dość, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to gdy zaczyna klepać wcześniej wyuczone formułki to popełnia gafy nie gorsze niż Ryszard Petru, to będzie Komorowski bis ze swoim bigosowaniem. PO nie mogła zrobić lepszego prezentu Dudzie, a Ty się dziwisz że nic nie idzie po Twojej myśli 😉
  Problemem nie jest to że w Polsce rządzi PiS, problemem jest to że obóz lewicowo-neoliberalny nie ma argumentów w postaci silnego przywództwa i sprawnej strategii, a kolejne przegrane już trzecie wybory parlamentarne z rzędu będą tylko formalnością 😀

  • Może wtedy była niepisana umowa. Teraz będzie podpisana umowa! Jak wydasz, sędziuchu, wyrok nie taki jak trza, to już się tobą zajmnie nasza izba dyscyplinarna.

 2. Ale co do liberalizacji to właśnie wolnościowcy mówią, że oni nie mają nic przeciwko, że by np. socjaliści czy wręcz komuniści założyli sobie w wolnym kraju swoja komunę gdzie będzie panować powszechna równość dla każdego kto tego chce.
  Ale z kolei ci lewicowcy nie pozwalają założyć takim wolnościowcom swojej przestrzeni z wolnym rynkiem, niskim podatkami i brakiem interwencjonalizmu państwowego. I kto tu narzuca swój EGOIZM?!

  PS.
  1. Ja wiem, że Partię Wolność (aka. KORWiN) uważasz za bandę świrów, ale to oni jako jedyni mają takie poglądy wolnościowe jak ten przykład ze Stanami. Każde województwo (kraina) powinno mieć względną autonomię co do stanowienia właśnie lokalnego prawa. Co do rządu minimum, kolejny wspólny punkt 🙂

  2. Dziwisz, że jak wolnościowcy mogą iść ręka w rękę z „naziolami” z Ruchu Narodowego, ale napomknę tylko że w Partii Republikańskiej (w USA) są zdecydowanie większe skrajności poglądów niż w Konfederacji.

  3. Co do bańki, to może na prawdę zrób wywiad z jakimś Winnickim czy Bosakiem. Ty się czegoś dowiesz a i zasięg Ci skoczy 😀

 3. Narkotyki?! No i która z opcji politycznych jest za depenalizacją? 🙂 „Moje ciało, mój buch, moja sprawa”… i obywatel powinien mieć prawo do picia, jedzenia, palenia i ćpania czego chce (dopóki jego zachowania nie zagraża oczywiście innym).

  Inną opcję przedstawiają „postępowi” z Nowej Lewicy, czyli legalizacja wybranych narkotyków, czyli państwo podejmie decyzję czy i w jakiej ilości możesz sobie buchnąć + oczywiści akcyzka na maryśkę 😀

 4. Kurła, co do sędziów, to jak bym JKM słuchał. Kropka w kropkę mówisz to co on! Tylko wyraźniej mówisz (no i wolniej, mimo, że podekscytowany i na prędkości 1,5) 😀

  Ażem sprawdził czy mnie się lajw nie przełączył (ale JKM dopiero w czwartki nadaje) 😉

Leave a Reply