Dry January

6
1324

Nie wiecie co to jest Dry January? Otóż jest to bezalkoholowy styczeń. Czy to oznacza, że nie ma już ratunku? Nie, są jeszcze całkiem fajne piwa bezalkoholowe, a wśród nich: zdobywca złotego medalu KPR Kraft Roku czyli Zaraz Wracam Marakuja z browaru NOOK, brązowy medalista czyli Mini Maxi IPA z Browaru PINTA, oraz Mini Maxi IPA Mango, Low z Funky Fluid i The Game No. 2 z browaru Raduga. Serio, jest z czego wybierać.
Premiera o 18:00.

6 KOMENTARZE

    • Świecko-lewackie? Toż to czystej postaci KOMUNA!!!! „Bezmięsny poniedziałek – 30 lipca 1959 r. minister handlu wewnętrznego Mieczysław Lesz wydał zarządzenie, zgodnie z którym poniedziałek stał się „dniem bezmięsnym”. Bo wiadomo, że lud nie jadał w tradycyjnie w piątek.

  1. W Stanach mogą do 0,8 promila jeździć autem więc piwa bezalko nie są aż tak popularne. A mają słabe głowy więc aż tak się nie upijają.

  2. Lech Free to rzeczywiście brzeczkowe paskudztwo, którego nie daje się pić. Ale spróbuj sobie kiedyś Heinekena 0% – to całkiem poprawny pils, którym mogą się spokojnie „raczyć” kierowcy w czasie letniego grilla.

Leave a Reply