Akcja Broda 2

7
2370

Akcja Broda #2, czyli Browar Brodacz znowu sprzedaje akcje w formule crowdfundingu. No ale co zrobił z tymi, które zebrał niecały rok temu? Czy wcześniejsi akcjonariusze powinni się tym martwić? Szczegółowe informacje na stronie https://AkcjaBroda.pl 
Premiera o 10:00


Materiał powstał we współpracy z Browarem Brodacz.
Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego, ani memorandum informacyjnego.

7 KOMENTARZE

  1. Browary nie obniżajcie cen!!! Na enigmatycznych wykresach „browaru” brodacz widzimy, ze przy 175 tys litrów maja zarobek 1,75 mln zł. Przyjmując ze sprzedają wszystko, daje to 10 zł na litr, 5 zł na butelce. To ktoś tu pierd… że się cen nie da obniżyć jeśli sama hurtownia zarabia piątala, a przecież producent i sklep, pub też charytatywnie tego nie robią. No chyba, że brodacz chce nabić inwestorów w skrobiową butelkę.

      • Z enigmatycznych wykresów przedstawionych na stronie do której dałeś skrót nie rozumiem NIC gdyż nie są opisane (niepoważane podejście do inwestorów). Dlatego bardzo bym Cię poprosił abyś je wytłumaczył. Swoją drogą jak tak dobrze przędą to ja bym się trzymał starego żydowskiego powiedzenia „lepszy gram handlu niż kilogram pracy” i w życiu nie budowałbym browaru.

        • Brodacz będzie organizował webinary, możesz ich zapytać. Ja, jako Tomasz Kopyra, w żaden sposób nie zachęcam do inwestowania w cokolwiek, z crowdfundingiem na czele.

Leave a Reply