LIVE na 50 000 000

4
1929

LIVE na 50 milionów wyświetleń.
Wbijajcie od 20:00.

4 KOMENTARZE

 1. Ale wiesz, że większość ludzi nie pali samym węglem bo ich na to nie stać, palą drewnem i węglem. U mnie w okolicy wszyscy mają piły tarczowe i napierdzielają nimi jesienią, a gdzie tu mówić o kotłach na ekgroszek, a kocioł na gaz to już science-fiction.
  A piec z podajnikiem ma retortę, w której węgiel jest podawany od dołu więc spala się od góry, więc jest bardziej ekologiczny pod warunkiem że nie pluje sądzą.

  • Znajomi mieszkali w bloku jak Bóg przykazał. Spełnili marzenie wybudowali się. Ogrzewanie gazowe , dotacje na rekuperacje, dotacje na fotowoltaikę etc etc i co kominek pali non stop od września do czerwca, a znajoma płaczę że nie ma na prąd, a chciała placka sobie upiec itp. Jak się bieda buduje to jest ich problem dziś każdy w kominie tak jak w wydechu powinien mieć czujnik tlenu (sondę lambda) i już. A jak cię nie stać to do bloku podpiętego do sieci ciepłowniczej i koniec.

 2. E tam pieprzenie takie, laicyzacja Polski nie postępuje ze względu na pedofilię bo w Polsce to jest marginalny problem. Z resztą potwierdził to wysłannik papieża, to niejst ta skala co w Chile, czy Irlandii.
  Problemem jest konsumpcjonizm i skostniały sposób funkcjonalnowania KK jako takiego, przecież gdyby uczono księży przekazywać dobrą nowinę tak jak robi to ojciec Szustak, czy jak to robił ojciec Góra w Lednicy to młodzi sami by się garnęli.
  Kościół potrzebuje liderów naszych czasów, a teraz to skostniała instytucja, do przyjęcia i koniec, bo nawet instytucja małżeństwa podupada.
  Z resztą, gdzie jest powiedziane, że wszyscy muszą wierzyć w Boga, niech wierzą ci co chcą wierzyć.

 3. Uważaj na te przekleństwa bo Magicala dojechali w sądzie i kazali mu pójść do pracy i z Tobą mogą zrobić to samo, wrócisz do roboty w sklepie i będziesz segregował te pieprzone butelki ?

Leave a Reply