Polityka Cię brzydzi? [Zero IBU]

26
3532

Szybki komentarz do pojawiających się przed wyborami głosów o tym, że nie ma na kogo głosować, że polityka jest obrzydliwa itd.

Premiera o 17:00


26 KOMENTARZE

 1. Nie głosując po prostu nie głosujesz, a nie popierasz kogoś.
  Poza tym nie ma co na siłę ludzi namawiać na głosowanie. Jak się ktoś na czym nie zna to niech się nie wypowiada (nie głosuje).

  PS. Dokręcanie śruby to się Tobie zacznie… „parszywemu prywaciarzowi”.

 2. Mam pytanie jak zatem taki przeciwnik PiS-u i jego programów socjalnych może popierać opozycję, która otwarcie mówi: „wszystko co zostało dane nie zostanie zabrane”.

  PS. Jak zapatrujesz się również na obietnicę tej opozycji aby osoby sprzeciwiające się in-vitro musiały na to się składać?

  • No to mnie właśnie najbardziej dziwi, generalnie POKO dołożyło jeszcze więcej obciążeń w obietnicach nie pokazując skąd weźmie na to dochody.
   Generalnie gospodarka stoi dobrze jak nigdy i widać to w ratingach instytucji finansowych i unijnych, nie trzeba słuchać TVP.
   Generalnie Tomek w dupie ma program gospodarczy tej czy innej partii, jako przedstawiciel wolnego zawodu wie że da sobie radę, jemu chodzi tylko o kwestie ideologiczne typu LGBT, uległy stosunek do Unii, trybunał konstytucyjny itp, generalnie takie pierdy którymi zwykły człowiek się nie naje.
   A głównie chodzi o odsunięcie Kaczyńskiego od władzy i kościoła katolickiego od wpływu na rzeczywistość. A będzie głosował, na partię która wpuściła do Parlamentu Europejskiego starych komuchów, którzy wydawali rozkazy represjonowania takich ludzi jak Kornel Morawiecki, który w czasie kiedy Bolek obalał setną butelkę koniaku i palił Camele w Arłamowie ten zakładał Solidarność Walczącą i nie szedł na układy z komuchami.
   I ktoś taki ma czelność zachęcać mnie na pójście na wybory. I ma rację bo zagłosuję dokładnie przeciwnie jak On.

   • Dokładnie przeciwnie? Czyli na partię anty-systemową?! Brawo. Choć ze wstępu na to nie wskazywało, ale tak właśnie trzeba zrobić. Dokładnie przeciwko „bandzie czworga”, anty PiS-PO-PSLD…

 3. Stary, ale są różne sposoby na czyszczenie tego kibla. Nie wysmarowanie go mniejszym g….wnem. Gdyby ktoś spełniał moje oczekiwania, to miałbym na kogo głosować. A tak, to nie mam. Sprzątać kibel trzeba, więc na wybory pójdę (jak zawsze), bo czyścić trzeba, ale czekam aby końcu przyszła ekipa lub choć jedna osoba na którą naprawdę będę chciał głosować, a nie wybierać najlepszych z najgorszych.

 4. Nie ma się czym specjalnie denerwować i emocjonować i robić kwaśnych min na miniaturkach, wybór Polaków jest już dokonany i dobrze znany. Nie trzeba było sobie bimbać ostatnich lat to by teraz płaczu nie było. A w niedzielę okaże się czy będzie to większość konstytucyjna czy nie. I tylko o to w zasadzie idzie gra, tyle 😀
  Ja tam będę zadowolony 😉

 5. Obywatel MK jest klasycznym przykładem fanatycznego wyznawcy PISu, niestety takich ludzi jest więcej, i jeszcze to bezsensowne odwołanie do Boga, Tomku zazdroszczę ci cierpliwości

   • To już nawet nie chodzi o to, tylko jacy tam ludzie są i jaki styl reprezentują. a Ty jeszcze firmujesz ich swoim imieniem. Prawda zawsze wypłynie na wierzch, w końcu to nie pisowiec nagrał Neumanna tylko peowiec nie mógł już znieść takiego traktowania no i na cwaniaka znalazł się większy cwaniak.

    • Ale powiedz mi co takiego strasznego ten Neumann zrobił poza używaniem wulgaryzmów? Co ukręcił łeb jakiejś sprawie w prokuraturze? Łapówkę wziął? Przyznał sobie i kolegom nagrody? Co on zrobił poza bluzgami?

    • Żadnej troski o jakość życia mieszkańców, ma być z zarzutami, ma być milicjant, nie ważne kto, ma być wierny, w dupie to mamy, w co wierzy, jakie ma poglądy kim jest, mamy iść szeroko. To jest właśnie ta bezideowość, która za każdym razem gubi tę formację bo znajdują się w niej ludzie przypadkowi, którzy mają obsadzić stanowiska w mieście.
     Z resztą sam powiedział, że ma w dupie samorządy, są mu potrzebne o tyle żeby zdobyć władzę na szczeblu centralnym.
     Cztery lata temu zgubiły ich taśmy u Sowy, teraz znowu gubią ich taśmy z Tczewa, nie wyciągnęli żadnych wniosków, a ludzie to widzą.

    • Problem z fanatykami platformerskimi jest taki, że oni nigdy nie widzą nic złego w swoich idolach. Cokolwiek zrobi, jakiekolwiek by miał zarzuty, jakiekolwiek układy to nie widzą nic złego. Z czym oni idą do wyborów? Z postulatem „bo Kaczyński” ?

Leave a Reply