Relacja z Great American Beer Festival dzień 1.

10
2189

Niestety nie dało się zrobić lajwa. Dlaczego? O tym na filmie. Wbijajcie.
Premiera o 7:30 czasu Kolorado, będę akurat w pociągu. 15:30 czasu polskiego.

10 KOMENTARZE

  • Popatrz na to z tej strony. Brewers Association trzy lata się przygotowywało do sędziowania na tabletach. Było częściowo wprowadzane e-judging i kiedy już miało być wielkie przejście w XXI wiek wszystko zawiodło. Apka na GABF też jest nieużywalna.

   • Tylko, że jak ktoś jedzie w dwie osoby to już 1200 zł zostaje w kieszeni plus brak upokorzenia w konsulacie, ale jestem w stanie zrozumieć zwolennika opozycji w końcu dwie fatalne informacje, wizy i taśmy Neumanna na tydzień przed wyborami to nokaut jakiego nikt się nie spodziewał.
    Fatalny dzień, fatalny i jeszcze ten GABF ?

    • Skąd te 1200 zł wziąłeś? Chyba z noclegiem. ??? [Edit: ok, dzięki słabości polskiej waluty jest to nawet ponad 1200 zł. Mój błąd.]
     Jeszcze mi powiedz, że zniesienie wiz to zasługa rządu. Co do Neumanna to podobnie jak z wielką aferą u Sowy chodzi o bluzgi. Tam nic nagannego poza bluzgami nie ma. Jeśli dla suwerena bluzgi Neumanna są gorsze niż ponad 200.000.000 (słownie: dwieście milionów) dla Ojca Dyrektora, to znaczy, że zasługuje na to wszystko, co go spotka.

    • Co Neumann ma wspólnego z wpisem Kopyra?
     Wiemy, że jesteś wyznawcą PISu. Problem w tym,że większość ma to w dupie.To dlaczego nie możesz się,powstrzymać?

    • No wiesz, najpierw wyciągali ludzi na protesty, na których i Ty byłeś, a później się mówi że Ci ludzie są nikim, że Ci co chodzą na wybory to idioci.
     No więc jak się poznaje takie podejście do wyborców to faktycznie przekleństwa są wówczas najmniejszym problemem.
     Żadne wnioski nie zostały wyciągnięte od ostatnich wyborów do Sejmu, żadne.

    • Neumann, podobnie jak wcześniej Sikorski czy Drzewiecki, miał 100% racji. Widzisz listę KODu na wybory, bo ja nie widzę. Jeśli do kogoś mieć pretensje o porażkę tej inicjatywy to do Kijowskiego. Natomiast, muszę Cię zmartwić, nikogo z wyborców opozycji te słowa nie wzruszą.

Leave a Reply