Dieta Kopyra

3
2840

Wracam do diety przemiennej, którą stosowałem w 2012 i później co raz bardziej ją olewałem, aż doszedłem do 102 kg. Tym razem będziecie mogli śledzić efekty na bieżąco.
Premiera o 17:00

3 KOMENTARZE

  1. Ogarnij na YOUTUBIE kanał Tomka Grzymskiego. Dzięki niemu setki jeśli już nie tysiące dokonało spektakularnych przemian. Elementy siłowni możesz odpuścić jeśli cię to nie kręci, skup się tylko na aspekcie diety.

  2. Dotrwałem do 9 min. Tomek. Poczytaj co to są obesogeny. Człowiek tyje bo je za dużo i że żre właśnie obesogeny. W telegraficznym skrócie obesogeny to chemia i …fruktoza ( i parę jeszcze innych czynników). Rzuć ten weganizm bo on był dobry 100 lat temu jak chłopi stosowali trójpolówkę i płodozmian. To tak jak z fermentacją piwa, syrop glukozowo-fruktozowy szkodzi przede wszystkim drożdżom, a nie nam. I tak samo dziś chemia w rolnictwie ma szkodzić świniom i bydłu. Weganizm dzisiejszy nie jest dla ludzi!!! Kolejna sprawa to ten twój low carb. Przecież błonnik to tez węglowodan i co jest zły? Wszystko się rozchodzi o fruktozę jakże zachwalaną przez dietetyków z racji niskiego IG, a dlaczego ma niskie IG bo zamiast dodać nam energię w całości przerabiany jest w tłuszcz. Ok, jabłko krzywdy nam nie zrobi ale już tak modny sok z owoców niestety tak, ten w piwie pewnie też. No i na koniec chodzić, chodzić, chodzić. Co wieczór zamiast kolacji, 1h=5 km. Żadnego tam biegania, ta czy inna metodą, bieganie zostaw sportowcom. Rower na wieczory jesienne i zimę też nie polecam. I to cała filozofia.

Leave a Reply