Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2019 Roku

23
3532

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w 2019 roku.

23 KOMENTARZE

 1. A może jakiś film z podsumowaniem kraftu 2018? Najlepsze piwa, najgorsze, największe zaskoczenia, trandy i te pe?

  Wesołych!

 2. No widzisz, ja już trzy lata temu mówiłem, że będzie tylko lepiej, gospodarka rośnie, ludzie coraz lepiej zarabiają, zakończyła się imigracja zarobkowa Polaków, pozycja międzynarodowa coraz silniejsza, a będzie jeszcze lepiej. Czasami wystarczy zaufać i dać stery fachowcom.
  W każdym razie życzę Ci Wesołych Świąt i ciągłego poszukiwania bo z tego mogą wyjść tylko dobre rzeczy.

 3. Cześć Tomek , ja jestem początkującym w kwestii ” browaru”. Oglądam Twoje filmy i bardzo mi się podobają . Bardzo mi się podobały filmy w szczególności jak warzyleŝ piwo. Chętnie dowiedziałbym się więcej w tej kwestii bo zamierzam sam uwarzyć pierwszą warke. Uważam że trochę za bardzo poszedłeś w komercję. Wiem że na tym się zarabia. Myślę że wcześniej byłeś bardziej profesjonalny. PROFESJONALNY WIDZ.

 4. Tomek, weź już zrób ten urlop. 2,3,4 tyg jak masz potrzebę, ale skończ już o tym pindolić non stop jaki to nie jesteś zmęczony. To normalne,że po takim okresie pracy każdy jest zmęczony i potrzebuje odpoczynku. Że się czujesz wypalony, ja sam cieszę się z 1,5 tyg wolnego bo już miałem dość mojej pracy chociaż ją kocham. Ale gadanie o tym non stop,w kółko od pół roku to takie trochę pieprzenie rozkapryszonej paniusi. Weź być jak chop, zrób ten urlop jak się należy,nikt Cię strzelał nie będzie, ciesz się tym czasem ze swoją rodziną! I jedna mała rada-ja nie będę myślał o mojej robocie podczas moich wakacji, Ty też tego nie rób,weź sobie usiądź na kanapie,napal w kominku i napij się piwa bez kręcenia filmu. Zrób sobie kompletne odcięcie. To ci dobrze zrobi,jak zaczniesz kręcić film,będą potem wątpliwości,że trzeba to jakoś pociąć,trzeba to jednak opublikować bo potem będzie za stare itp. Kurde napij się wreszcie piwa jak każdy inny beer geek i sie dychnij! I nic się nie stanie jak se wypijesz sztosa i tego nie opublikujesz. No nic trzymaj się,odpocznij i wesołych świąt dla Ciebie,żony i całej gromadki. Dzięki Tobie i Twojej pracy większość z nas poznała piwo,teraz waRZę już 15 warkę u siebie i jest to moja pasja. Dzięki!

  • Nie, to jest Chrześcijaństwo. To ludzie podzielili się na katolików, protestantów, prawosławnych, grekokatolików i inne odłamy. A to jest bluźnierstwo bo Jezus nie dzielił ludzi.

 5. Panie Tomaszu pomyślisz znowu złośliwość, przekorność itp. z mojej strony. Ale po tych depresyjnych życzeniach których nie byłem wstanie zobaczyć do końca to życzę Ci spotkania z jakimś szwagrem przy destylacie, golonie i ziemniakach. Bo mam odczucie że ostatnio to jakoś swoją postawą masakrujesz kraft, weganizm, low carb, bieganie itd. Tak czy inaczej wesołych świąt Bożego Narodzenia i Do Siego Roku 2018. I najważniejsze : kawa nie wyklucza herbaty 🙂

 6. Oj Panie Kopyr, oglądam już czwarty rok i w końcu po raz pierwszy no muszę dać komentarz. Weź już Pan ten urlop jak słusznie mówi Jam Łasica i skończ Pan tylko gadać. To samo jeśli chodzi o zmiany. Też tam parę filmów do tyłu, żeś Pan marudził, że chcesz Pan zmiany. No to ją zrób. Jak nie masz Pan pomysłu to ludek kraftowy może podpowiedzieć. Na przykład cykl „Od surowca do gotowca” – dogadujesz się pan z rolnikiem-fachowcem, jedziesz Pan w teren i pokazujecie jęczmień browarny (opowiadacie jaka różnica między trzy a czterorzędowym – jeśli taki jest, nie znam się więc widać, że przyda się informacja, a nie ciocia wikipedia itp.), potem inne zboża, dalej wizyta w słodowni, chmielnikach itd. Albo cykl „Kopyr wyzywa… na pojedynek”. Zapraszasz Pan do rozmowy kolejno rzeczników prasowych koncernów i pytasz dlaczego produkują tak kiepskie piwo i dlaczego ogłupiają naród dziadowskimi reklamami. A niech który nie przyjmie wyzwania to… masz Pan piękną masakrację. Takie coś w tym stylu miałeś już kiedyś jak rozmawiałeś z tą kobitą z któregoś z koncernów jak chwalili się, że „ileśdziesiąt” nowości rocznie wypuszczają. Oczywiście to tylko takie przykłady z głupia frant. Dalej, śmiało, odwagi i chęci do zmian i do roboty, a nie biadolenia. Pozdrawiam i najlepszego na nowy rok.

 7. Po co są przykazania skoro można mieć wszystko w dupie i powiedzieć „lepiej nie potrafię”? Po co robić dobre uczynki skoro nie muszę robić nic, żeby być zbawionym? Miałem iść dziś wieczorem do spowiedzi ale dałeś mi ten luz w dupie – nie mam po co – i tak jestem zbawiony 🙂 dzięki 🙂

 8. Również zycze zdrowych i Wesołych Świat Tobie Tomek i całej rodzinie, i musze się zgodzić z przedmówcami zrób juz sobie ta przerwę i może po tym czasie sam spojrzysz z boku na to co robisz:) i pomysły na zmianę same ci przyjdą do głowy;)
  ale pamietaj ze samo się nie zrobi;) i trzeba ruszyć tyłek by coś zmienić (choc jak sam wspominałeś pare filmów wcześniej) żeś Pan jest leniwy.
  do Siego Roku
  Cześć

 9. Panie Tomku, kiedy planuje Pan być na interwiuwach w Lwówku u DrB? Chciałbych się załapać na jakiegoś podpisać na książce przynajmniej? Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply