Dlaczego to nie jest Kraft Roku?

8
3087

Potion #1 i przede wszystkim złoty medalista KPR Potion #2 z browaru Brokreacja. Czy to sztosy? A jeśli tak, to dlaczego #2 nie został wybrany Kraftem Roku? DLACZEGO??!

8 KOMENTARZE

 1. SHB – Strictly Hard Beans – generalnie oznacza kawę z plantacji wyżej położonych (bodajże powyżej 1500 mnpm) – daje to teoretycznie twarde, zwarte, bardzo skondensowane (również smakowo), ale jednak trochę drobniejsze ziarno.

 2. Potion #2. Sztos? Ja dziękuję za takie sztosy! Miało być piwo z kokosem i migdałem. Kokos ledwo, ledwo. Migdałów w ogóle nie czuć. Nawet samo piwo ledwo czuć. Za to bourbonem wali mocno. Jak bym się chciał napić bourbonu, to bym się napił bourbonu.
  Po Twojej recenzji kupiłem to piwo i zostawiłem na specjalną okazję. Specjalna okazja nadejszła, ale piwo nie stanęło na wysokości zadania. Równie dobrze mogłem wziąć coś z Żabki.

   • Biorę to pod uwagę. Ale cały czas trzymałem to piwo w lodówce, żeby możliwie uniknąć takiego obrotu wydarzeń.

    Ale może też jestem tym piwem rozczarowany z przyzwyczajenia: ostatnio wszystkie butelkowe piwa kraftowe mnie zawodzą, nieraz bardzo mocno, jak np. zestaw świąteczny z Pinty, w którym tylko jedno piwo na cztery było dofermentowane i w ogóle udane.

    Tak czy inaczej, nie lubię tak wybeczkowanych piw. Fortuna Czarne Whisky Wood pod tym względem jest dla mnie OK.

Leave a Reply