Koniec chlania…

63
27446

Koniec chlania… Po prostu.

63 KOMENTARZE

  1. Panie Tomku dzięki Panu odkryłem paletę smaków piwa.Proszę nie rezygnować i skupić się na degustacjach.Podziwiam i szanuję za tak zobowiązujące publiczne postanowienie.Czekam na kolejny filmik.Niech się Pan trzyma:)

  2. Bardzo mi przykro Tomku, że tak się stało. Od jakiegoś czasu nie śledzę już Twojego bloga, ale widząc nagłówek tego artykułu nie mogłem nie zajrzeć. Wspomnianego filmu nie będę poszukiwał bo to nie ma sensu. Patostreemingu to co innego Tobie niestety powinęła się noga. Trzymam za Ciebie kciuki! Mleko się rozlało ale przyznałeś się do błędu i wyjaśniłeś sprawę. Ostatecznie uważam, że załatwiasz to z twarzą. Ludzie zawsze będą się cieszyć z błędów innych i pewnie znajdą się tacy którzy wytkną Cię palcami, ale jestem przekonany że żaden z nich nie ma o temacie piwa najmniejszego pojęcia. Jestem z Tobą od… No od początku, od ponad 40 warek. Dużo się dzięki Tobie nauczyłem. Kiepsko było by gdybyś całkowicie zrezygnował z tematu. Możliwe, że ograniczenie festiwali to dobre rozwiązanie. My piwowarzy domowi i koneserzy niestety obcujemy z czymś potencjalnie bardzo niebezpiecznym. Trzeba bezustannie trzymać rękę na pulsie żeby pewnego dnia nie stanąć przed koniecznością rezygnacji z tak ukochanego przez nas zimnego piwa… Poradzisz sobie! Poza tym trzymaj się, rób swoje i uważaj na siebie.

  3. Absolutnie nie rozumiem z Czym chcesz skończyć.
    Tomku Twoje livy to skarbnica wiedzy. Upijanie się alkoholizm ??? Przecież wszyscy jesteśmy… Sądzisz, że lekko pozamiatałeś (nie widziałem tego streami) i to koniec ? Czasami zdarzy się po urwaniu tego i owego następnego dnia nie chce się funcjonować (tzw. żić po Ślónsku). Chłopie mam 48 na karku super żonkę i syna i nie mam zamiaru odstawiać na łikend dobrego piwka. Dzięki Tobie. Zazwyczaj wolałem Jacka Danielczyka uścinąć. A i Dżim Bim bywał na salonach. Tomek naprawdę NIC SIĘ NIE STAŁO za niedługi czas pewnie przyznasz mi rację. Pozdrawiam Ciebie i całą Rodzinkę. Jak co to pisz. Jestem realną osobą j/w. Miejsce zamieszkania Śląsk. Resztę mogę podać po kontakcie. Jeszcze raz proszę DO YOUR WORK IN BEER , OUR BEER.

Dodaj komentarz