PINTA Party 2018

6
5240

Wbijajcie!!! Najlepiej do Weźże Krafta, ale jeśli nie możecie to na Epicki Livestream.


6 KOMENTARZE

    • „Jako że praca w browarze jest dla wielu spełnieniem marzeń, ludzie po prostu godzą się z tym, że będą pracowali za byle grosze”. – I to się nazywa rewolucja, a nie tylko hajs i hajs 😀

      • No właśnie to jest ciekawe bo wygląda to tak, że jednak nie do końca i zatrudnieni piwowarzy widzą tę dysproporcję w zarobkach pomiędzy piwowarami zatrudnionymi w krafcie i zatrudnionymi w koncernach i chcą się zrzeszać w związkach, a w USA jest tak, że jak nie jesteś w związkach pracowniczych to masz znacznie mniejsze uposażenie i świadczenia. To tak ad vocem do tego liberalnego rynku, no i to teraz już ten kraft nie wygląda tak wspaniale niczym eden.

        • To po prostu nie jest praca, którą się wybiera ze względu na pieniądze. Tylko ze względu na to, że chcesz to robić. A że takich chętnych jest wielu, to nie ma presji na wzrost pensji.

  1. W latach 90 nikt nie chciał używać słowa kryształ bo się kojarzył z płynem do mycia garów, a dziś się biją kto ma do tego prawo. Kretynizm. Kryształ jest tożsame z klarownym. Jeśli ktoś uzurpuje sobie prawo do tego słowa do …uj w w rzyć.

Leave a Reply