4. urodziny Doctor Brew, czyli zmiany, zmiany, zmiany

22
7445

4. urodziny Doctor Brew, z tej okazji wywiad, a w nim trochę podsumowań, ale głównie zmiany, zmiany, zmiany.Materiał powstał we współpracy z Doctor Brew.

22 KOMENTARZE

  1. Tu jest wszystko garniturki, włoski ułożone, wysławianie sie poprawna polszczyzna, 40 osob w składzie, itd itd tylko najgorzej jest ze piwo ciagle jest takie ze 90% to zlew i nikt poważny tego nie szanuje. To jest kraft? Lepiej by sie piwo nauczyli ważyć zamiast te garniturki nakładać. Jak to oglądałem i słuchałem to poprostu śmiać mi sie chce. Ale hajs sie zgadza to i fejm na sile doyebany. Jednakże i tak zycze im zeby wkoncu sie te piwo nauczyli ważyć na początek przynajmniej nawet nie bez wad ale chociaz bez przenagazowania

    • @Adam Piłeś w ogóle te piwa, czy przepisujesz śmieszki z Internetu? DB ma w ofercie piwa lepsze, gorsze, typowo dla cywili, a serię SH szanuję bardzo, chociażby za możliwość wyrobienia sobie opinii co do mniej popularnych chmieli. Zakażonego, czy inaczej zepsutego nie trafiłem żeby wylewać do zlewu. Kiedy widziałeś ich przegazowane piwa? Był problem z bezalkoholowymi – prawda, z tym że od czasu rezygnacji z refermentacji nagazowanie jest OK, granatów nie ma. A poza tym waRZyć (6 lat jak krew w piach cytując klasyka).

      • Niestety@Adam ma rację.Może kiedyś dam im szanse.Piłem IPA,Sunny Ale(i jeszcze coś tylko nie pamiętam) i wszystkie „waliły” drożdżami.Chmielu to tam w ogóle nie było czuć w smaku i aromacie(drożdże wszystko przykryły?).Faktycznie było trochę przegazowane.

Leave a Reply