Janusz & Kopyr testują Książęce IPA

25
8235

Janusz wbił mi do studia ze świeżutkim Książęcym IPA i nie mogłem się już zasłaniać tym, że nie ma go w sklepach w Obornikach Śl. No to zobaczmy, czy jest tak paskudne, jak wszyscy smakosze twierdzą.


25 KOMENTARZE

 1. No i nareszcie ktoś bez spiny napisał, że jest OK. Też piłem i też stwierdziłem, że jest OK. Nie spodziewałem się po tym piwie, że to będzie Rockmill, bo chyba nie o to KP chodziło. I tyle. I oby tak dalej.

 2. Przesłałem kumplowi linka z filmikiem żeby obejrzał. Dzwoni do mnie i pyta ” Ty ale to brat Kopyra był ? bo taki podobny do niego ” Co dowodzi tylko na to, że charakteryzacja i montaż na Oskarowym poziomie ?.

 3. W końcu trzecie piwo z wyczuwalnym chmielem szeroko dostępne (po APA i Amerykańskiej pszenicy z Żywca). Ciekawe tylko czy utrzymają poziom…

 4. Po degustacji, mogę przychylić się do jednego, najlepsze piwo z kompanii, ale żałuję, że kupiłem dwie butelki, jedna to aż nadto.

 5. Muszę napisać, że naprawdę byłem miło zaskoczony. Spodziewałem się wodnistego sikacza udającego IPA, a tu za niecałe pinć złotych mamy całkiem pijalne piwo. Jeśli wziąć pod uwagę jeszcze, że to KP do w ogole kosmos 😛

 6. Czy to ja jestem jakiś przewrażliwiony, czy trafiłem na taką partię w której czuć drożdżami jak z jakiegoś Belga? Nikt nic? Podobnych odczuć???

 7. Kiedyś były takie piwa marki „DIT” (Dobre i Tanie), kocham je. Bo to smak mojej wczesnej młodości 😉 Rewelacyjny odcinek.

 8. Cena 4.7PLN, chyba wolę dołożyć do tych 7PLN i kupić porządnie nachmielone piwo.
  Piwo wodniste, goryczka słaba (dla mnie), a po drugiej butelczynie, kwaśne w smaku.

  Kupiłem, żeby spróbować, ale nie było warte swojej ceny.
  Wg mnie brakuje informacji o „płatnej promocji” …

Leave a Reply