Janusz & Kopyr testują Książęce IPA

18
4574

Janusz wbił mi do studia ze świeżutkim Książęcym IPA i nie mogłem się już zasłaniać tym, że nie ma go w sklepach w Obornikach Śl. No to zobaczmy, czy jest tak paskudne, jak wszyscy smakosze twierdzą.


18 KOMENTARZE

  1. No i nareszcie ktoś bez spiny napisał, że jest OK. Też piłem i też stwierdziłem, że jest OK. Nie spodziewałem się po tym piwie, że to będzie Rockmill, bo chyba nie o to KP chodziło. I tyle. I oby tak dalej.

  2. Przesłałem kumplowi linka z filmikiem żeby obejrzał. Dzwoni do mnie i pyta ” Ty ale to brat Kopyra był ? bo taki podobny do niego ” Co dowodzi tylko na to, że charakteryzacja i montaż na Oskarowym poziomie 🙂.

  3. W końcu trzecie piwo z wyczuwalnym chmielem szeroko dostępne (po APA i Amerykańskiej pszenicy z Żywca). Ciekawe tylko czy utrzymają poziom…

  4. Po degustacji, mogę przychylić się do jednego, najlepsze piwo z kompanii, ale żałuję, że kupiłem dwie butelki, jedna to aż nadto.

  5. Muszę napisać, że naprawdę byłem miło zaskoczony. Spodziewałem się wodnistego sikacza udającego IPA, a tu za niecałe pinć złotych mamy całkiem pijalne piwo. Jeśli wziąć pod uwagę jeszcze, że to KP do w ogole kosmos 😛

  6. Czy to ja jestem jakiś przewrażliwiony, czy trafiłem na taką partię w której czuć drożdżami jak z jakiegoś Belga? Nikt nic? Podobnych odczuć???

Dodaj komentarz