West Coast IPA – Jan Olbracht feat. Michał Wójcik [Kuźnia Piwowarów]

11
3152

Zaczynamy degustacje piw zwycięzców poszczególnych kategorii Kuźni Piwowarów 2017. Jako pierwsze piwo według receptury Michała Wójcika, czyli West Coast IPA z browaru Jan Olbracht z Piotrkowa Trybunalskiego.Materiał powstał w ramach współpracy z Browarem Jan Olbracht Rzemieślniczy.

11 KOMENTARZE

  1. No bez jaj, etykieta jak alebrowar, na półce bez logo nie do odróżnienia ,rysownik mógł się postarać o zmianę maniery, a jak nie potrafi to niestety kiepski wybór zamawiającego wzór.

  2. @izydor To jak byś miał pretensje do Ferdynanda Porsche, że Garbus podobny jest do Porsche 356. Ta sama linia w innym wydaniu. Dwóch różnych producentów w jednym i drugim przypadku.

  3. A co ma piernik to wiatraka,nie chodzi o piwo a o opakowanie,a dokładnie etykietę która jest łudząca podobna do alebrowarowych .

    • Bądź łaskaw używać frazy „moim zdaniem”, bo stwierdzenie, że ta etykieta jest „łudząco podobna do alebrowarowych” to jest tylko i wyłącznie twoja opinia, a sformułowałeś wypowiedź tak, jakby to była prawda objawiona. Dla mnie nie jest podobna, a tym bardziej nie łudząco. Co najwyżej widać, że wyszła spod ręki tego samego rysownika/grafika.

  4. Na drugi raz może będę łaskawszy.

    Ale jak już chcesz się bawić w przepychanki słowne to zamiast stwierdzenia „Dla mnie nie jest podobna” mógłbyś napisać „moim zadaniem nie jest podobna” :).

  5. Lepsze jest wrogiem dobrego… Patrząc pierwszy raz na etykietę myślałem, że to piwowar, a nie Jan Olbracht. Trochę przekombinowali :/ Swoją drogą czekam na Herbal Ale (Earl Grey) 🙂

Leave a Reply