Posypuję głowę popiołem [vlog]

20
2353

Nie miałem w planie filmu na Środę Popielcową, no ale sumienie mi nie dało spokoju. Wbrew pozorom to nie jest [ZERO IBU]. Posypuję głowę popiołem, staję w prawdzie i przepraszam.


20 KOMENTARZE

 1. Ty Tomku w moim odczuciu postępujesz zawsze zgodnie ze swoim sumieniem, przekonaniami, ale to nie znaczy, że jeśli się pomylisz, to nie przyznasz się do błędu. Masz swoje zasady i bardzo to cenię. Dzisiejszy materiał jeszcze bardziej podkreślił, że nas widzów szanujesz. Przydał się ten film, bo ostatnio zauważyłem głównie na YT, że podzieliliśmy się, dużo tego jadu było, a przecież kraft ma nas łączyć. Nie musimy się zgadzać wszyscy że sobą, ale szanujmy siebie nawzajem nawet jeśli to jest Internet.
  Ty byłeś osobą, która zaciekawiła nas piwem szeroko pojętym i doceniamy to.

  Pozdrawiam.

 2. Witaj Tomku mam pytanie czy w najbliższym czasie będziesz może miał jakies kody rabatowe na starter packi, aby zacząć swoją przygodę z piwem domowym wiem, że okres się zbliża nie najlepszy ale chciałbym sobie zakupić sprzęt i już zacząć bo kombinuje i nawet miejsce w piwnicy robie na swoje piwka. Z kraftem tak na prawdę zaczynam przygodę ale chcę też zacząć warzyć piwo jak to mówiłeś im szybciej tym lepiej. Wracając do tematu jeżeli nie masz lub nie orientujesz się kiedy jakieś przeceny będą to skąd polecasz zaopatrzyć się w taki sprzęt. Pozdrawiam

 3. Spoko Kopyr – jeżeli ktoś ogląda Cię od dłuższego czasu to znaczy, że się przyzwyczaił.
  Co nie znaczy, że nie będziemy czasem drażnić i prowokować 😀

 4. No i luzik… Rób swoje, ryzyko jest Twoje… Pasuje idealnie.
  Nie jesteś w stanie być idealny dla wszystkich. Niektórzy kumają to, a inni kumiom co inne… Nie można mieć kija w dupie przez cały rok, bo byłbyś nienaturalny, nawet przy takiej widowni jaką ma blog. A poza tym jak ktoś ma dystans, to takie okazyjne podgrzanie temperatury dobrze robi…
  Także swoje już „wyrzygałeś”, teraz jeszcze laxigen i komplet. Miłej nocki!!! (oczywiście po laxi) ;-p

 5. Tomku, kiedy wybierasz się do Tap House na sztosy z serii LAB od pracowni? Miałeś przyjemność gdzieś je dorwać? Co sądzisz o pomyśle laboratorium?

 6. zdecydowanie wole eee i yyy i mowienie na bierzaco tego co sie mysli na jakis temat niz przemyslane powycinane klipy zeby bylo idealnie. i to byl moj pierwszy i ostatni komentarz pozdrawiam i czasem obejrze 😀

 7. Ja tam Ciebie lubię i poważam. Dla mnie jesteś ok, bo jesteś normalny.
  Notabene, ciesz się, że nie jesteś lekarzem POZ albo SOR…

 8. Oj, z tym nie oddechem to nie przesadxaj. Posluchaj Coverdale’a. To trzeba pielegnowac. Dech po frazie. I nie pałuj się jest dobrze.

 9. Takie sypanie głowy popiołem w stylu: niby chciałbym się poprawić, ale wymaga to wysiłku, więc nie chcę być rozliczany z efektu, lecz z intencji. Zasłużyłeś na plusa…. z minusem.

Leave a Reply