1. urodziny pubu 33 Krany w Białymstoku

6
2292

Obszerna relacja z 1. urodzin pubu 33 Krany w Białymstoku, a w niej krótsze lub nieco dłuższe rozmowy z ekipami Browaru Markowego, Kraftwerku, PINTY i Doctor Brew oraz rozmowa z Darkiem Gorbaczewskim twórcą pubu 33 Krany.


Materiał powstał we współpracy z pubem 33 Krany.

6 KOMENTARZE

  1. „Chif” to tam jest specyficzny 😉 ale najważniejsze ze Białystok te krany ma i za to szacunek. Krawtwerk no cóż jak widac jakie piwo taka i rozmowa 😉 Tomku mnie interesuje co innego, czy Wilczy Szlak rownież na Tobie wywarł No właśnie jakie wrażenie?

    • Bardzo dobre piwo. Pijalne jak APA, bez jakichś strasznych wzruszeń, ale bardzo fajne codzienne piwo. Nawet nagraliśmy o nim fragment, ale słabo wyszedł i wyleciało w montażu.

      • No właśnie wydaje mi się nawet że z butelki jest jednak o wiele lepsze niż z kranu. Zdecydowanie, robi dużo lepsze wrażenie. Szkoda że Mirek jest takim skromnym człowiekiem, ale mam nadzieję że wkońcu nawiąże współpracę i będziemy mogli się przekonać co Kopyr mówi o tym z butelki! 😉 Bo dla mnie to butelka jest w top 5 w PL zdecydowanie 🙂 i mówi to w sumie na prawdę sporo osób które piły. Pozdrawiam !

    • No ja jestem sceptycznie nastawiony do tego projektu. Już pomijając kwestie pieniędzy, jest to trochę uwiargadnianie reżimu. Z drugiej strony nawiązywanie takich relacji na niższym poziomie jest albo może być pomocne dla choćby pokazania, że jest gdzieś inny świat.

Leave a Reply