Wywiad z Gonçalo Faustino (Maldita) i Marcinem Olszewskim (Doctor Brew)

9
1948

Na premierze Portugal Barley Wine w Lublinie przeprowadziłem wywiad z Gonçalo Faustino i Marcinem Olszewskim. Porozmawialiśmy o nowym browarze, w którym warzy Doctor Brew, o śniegu i o tym jak wygląda polski kraft z portugalskiej perspektywy.


Materiał powstał w ramach współpracy z browarem Doctor Brew.

9 KOMENTARZE

  1. Hej tomek! Pisałem do Ciebie na fejsiku ale pewnie poszło w konserwę. Nagrałem już pierwszą część recenzji Twojej ksiąŻki czyli „Dlaczego NIE przeczytam książki PIWO Tomasza Kopyra” , w której przekazuję książkę totalnemu laikowi piwnemu 🙂 Który w drugiej części sam zrecenzuje tę pozycję 🙂 5 minut tra filmik i na Wykopie już się hejt posypał, choćby od browaru Perun, który od razu skomentował „dlaczego NIE obejrzę tego filmiku” 😀 Mimo iż film ma zupełnie pozytywne przesłanie. Dałbyś znać jak obejrzysz co sądzisz, jak będzie druga część dam znać, choć za opinie babci nie odpowiadam 😉 Link https://www.youtube.com/watch?v=5NsqKUmc2go

    • Nie przysłał Ci książki bo nikt nie bierze na poważnie gościa, który notorycznie zmienia rz na ż, promując w ten sposób siebie i swój żenujący kanał. A ta próba wybicia się na recenzji jest tak słaba jak gra Legii w pierwszym spotkaniu z Borussią Dortmund. Także oszczędź nam wszystkim tego spektaklu i nie rób swojej babci więcej takiej farsy,

    • Nie wiem dlaczego nie dostałeś książki. Podałem Cię wśród wielu różnych blogerów, być może w wydawnictwie ktoś zawalił sprawę. Pytanie czy jeśli Babcia nie pije piwa, to jest odpowiednim targetem.

  2. Usłyszałem że to piwo które degustowaliście jest super bo w końcu rozgrzewa a na zewnątrz pada śnieg i takiego piwa potrzeba. Dodatkowo iż kolega pierwszy raz widział padający śnieg. Tak więc patrzę kiedy film opublikowany i z jakiego miasta. I widzę że Lublin. To w Lublinie pada śnieg? Dziś (9 grudnia) w Szczecinie mieliśmy 9 stopni na plusie i w pracy wszyscy pościągali kamizelki i kurtki. Aż czułem się jak na wiosnę, i auta nie musiałem znów skrobać. Z resztą u nas tak ciepławo od kilku dni już. Pozdrawiam Tomku.

Leave a Reply