NO I PA! z browaru Brewera

8
2389

Browar Brewera, to troje przyjaciół z Rybnika. Ich NO I PA! uwarzone w Browarze na Jurze było jednym z większych zaskoczeń Konkursu Piw Rzemieślniczych. W najmocniej obsadzonej kategorii Amerykańskie Ale (36 zgłoszonych piw) zdobyło złoty medal. Co tak zachwyciło sędziów?Materiał powstał we współpracy z browarem Brewera.

8 KOMENTARZE

    • Podobnoż (tak wiem, to też mój świadomy błąd) poprawnie po polsku jest „z bloga”, tak samo jak z Berlina, z Lublina, z miasta. Ja uważam, że „z blogu” jest co najmniej równie poprawnie, tak samo jak z domu, z brzegu, z zachodu. Jeśli jednak jest to niepoprawnie, to… tym lepiej. Będzie to tylko moje… mój ssssskarb, jak tylko mój jest Kraft, Kolaboracja i podobnoż. Naciskałem na wydawnictwo i na np. twórców „szczerze z youtuberem”, żeby dali z blogu, pozostali głusi na moje apele. Ja jestem Tomek Kopyra z blogu blog kopyra.com.

      • Heh, w sumie niezła to historia że najsłynniejszy grammar nazi polskiego youtube przedstawia się z błędem ortograficznym :D. Ale nie przejmuj się, dla nas stałych widzów na zawsze pozostaniesz tomkiemkopyrązblogublogkopyrakom ;). Pozdrawiam

      • Raczej nie jest to tylko Pana skarb. Chyba przegapił Pan albo nie pamięta rozmowy z profesorem Bralczykiem na BFG 2015. Polecam oglądnąć co najmniej pierwsze 15 minut bo jest dość zabawne, chociaż całość też jest spoko. Pytanie dotyczące blogu jest w 8:48.

Leave a Reply