[Piwne Newsy] 25.11.16

22
2153

Najnowsze piwne newsy, a w nich sporo o Lubelskich Targach Piw, na których niestety się nie pojawię, bo jestem właśnie w drodze do Olsztyna, gdzie o 19:00 w Browarze Warmia odbędzie się spotkanie autorskie. Oprócz tego w programie sporo wieści z AleBrowaru i wszystko co udało mi się ustalić odnośnie One More Beer Festival.


22 KOMENTARZE

  1. Warto uzupełnić newsy o Nomono 3: TIPA z Solipiwko. To ciągle rzadka rzadkość w polskim rzemiośle. Bardziej wyjątkowa niż kokosy-srosy.

  2. Już nie pierwszy raz słyszę, że w lot łapiesz teksty z filmów S. Bareji („a co Herod nigdy nie był młody?? NIE). Szacun i pozdrowienia od fana komedii typu MIŚ.

  3. Pub 'Niebo’, w którym ma odbyć się premiera Grand Championa, nie znajduje się przy ulicy Foksal tylko 'Nowy Świat 21′. Przysłowiowy rzut beretem od Ronda de Gaulle’a. Kawałek za kebabownią King (idąc od strony 'Palmy’) należy skręcić w bramę a następnie iść prosto ok 100 m. Wejście do 'Nieba’ znajduje się naprzeciw wejścia do szkoły podstawowej.

  4. Oczywiście poza wyśmienitym piwem ,powodem mojej wizyty na Targach w Lublinie była nadzieja spotkania Tomasza Kopyry a tutaj niestety ZONK. Zawiodłem się trochę ,ale fajni rzemieślnicy i owocne zakupy na targach,trochę zrekompensowały mój żal po zawodzie jaki mnie spotkał ,gdy dowiedziałem się,że nie będzie piwnego czarodzieja.Pozdrawiam.

  5. Grodzkiej 15 niestety nie polecam. W 3 z 5 piw bardzo mocno czuć przepocone skarpety (pils, marcowe i drugie sezonowe), a pszeniczne jakoś nie porywają. Do zobaczenia u św. Michała, mam nadzieje, że uda mi się zdobyć autograf na książce. Pozdrawiam.

Leave a Reply