[WFP5] Jedziemy z RISami, choć nie tylko…

9
1480

W końcu nadeszła ta chwila, że padły słowa „jedziemy z RISami”. Jak się okazało nie tak prędko, ale ze dwa RISy się trafiły. A w filmie można zobaczyć piwa z browarów Widawa (Dead Romanovs), Inne Beczki (Pop Up Porter), Hopium (Cocos Zanel, Nelson Black), Pracownia Piwa & Podgórz (Baran z jajem), ReCraft (RIS), Browar Zakładowy (Kolektyw i 100% normy).


Wrzuciłbym jeszcze jedną część dziś wieczorem, ale może być z tym problem, bo odcięli mi prąd. 😛

9 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za konferencję w Duszpasterstwie we Wrocławiu dzisiaj i za wspólne zdjęcie. Do domu wracałem całą drogę z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam Serdecznie!

  2. Po 2 latach regularnego oglądania filmów Tomasza K. zorientowałem się że nigdy. nigdzie nie pojawia się kobieta (ewentualnie najwyżej obsadzają role tła i postacie trzecioplanowe). Żona też jakaś taka wirtualna …. To rodzi pewne wątpliwości …… Mam nadzieje że po zrobieniu porządku z caracalami, in vitro, cyklistami nasz nowy „dobry”rząd połączy fakty.

    • Byłem świadkiem na stoisku doktorów gdzie stały 4 laski, naprawdę ładne i zgrabne dziewczyny, że młodzieńcy mieli wstyd podejść. Nasi młodzi mężczyźni maja duży problem z nawijka na żywo z kobietą z prawdziwymi piersiami i resztą. Nie napić sie piwa bo dziewczyna sie uśmiecha.

Leave a Reply