[1000 IBU] IleŻ moŻna? WaRZenie przez eR Zet!!!

39
3012

No i znowu. Jakaś plaga dzisiaj. Najpierw w Interii kreatywny mediaworker, co doda od siebie to bzdura, a później wiszący już od dwóch tygodni (mieli czas poprawić) artykuł o Książęcym Golden Ale we współpracy z Kompanią Piwowarską. Nie dość, że ważenie przez Ż, to jeszcze bzdury jakich mało!


39 KOMENTARZE

 1. Wychodzi na to, że coraz więcej w mediach jest (najwyraźniej) osobników – absolwentów klas integracyjnych, głownie w gimnazjach …

 2. Te nerwy to tak na poważnie? Czy po prostu wyreżyserowane? Bo się troszkę pogubiłem 😀 Co nie zmienia faktu, że niepotrzebnie. Przecież nie od wczoraj masz do czynienia z tego typu szmirami. Myślałem, że się przyzwyczaiłeś (przyjął, pośmiał się i dalej robi swoje) do takiej wszechobecnej „niekąpetencji” 😀

 3. To tak samo jak z Dartem. Już milion razy dzwoniłem do TV i upominałem- nie rzutki tylko DART lub ewentualnie jeśli ktoś chce spolszczyć – LOTKI.. !!!!! Rzutki są w strzelectwie – strzela się z karabinu do takich rzutek-talerzy czy czym tam są.. !!!!

  Ważyć to nie warzyć.. !!
  Ale niestety w Polsce mamy bezmózgich rządzących i ortografia leży – bo przecież ktoś ma dysortografię !! Nieuki piszą na forum publicznym – jełopy..

 4. Witam Serdecznie.
  Panie Tomku (bo to mój pierwszy odzew na Pana Blogu, więc warto zachować dobry zwyczaj)
  Kurcze… mocny Film – ale czasem i tak trzeba…
  Popieram.

 5. Niezmiernie się ubawiłem oglądając ten filmik. Panie Tomku, szkoda nerwów na tych tłumoków 🙂 Każdy wtajemniczony wie, że piwo się warzy 🙂

 6. A kto zna się na piwie w mediach ? Nikt. Patrząc na komentarze na fejsie to ci co robią piwo to żule, a ci co pija piwo KP to spece od czego ? Właśnie próbowałem wypić Żubra matko bosko co za g…o. Popieram cię Tomku sam bym się wk…ł.

 7. Mała dygresja – są piwa np.Berliner Kindl, które bywają zielone poprzez dodanie syropu np. z Przytulii Wonnej (po niemiecku – Waldmeister) – a nie jakiegoś barwnika spożywczego.

Leave a Reply