Skandal na stoisku Artezana!!! Bonus z WFP [shit happens]

30
5693

To jest film z szeroko rozumianej serii [shit happens]. Dla widzów z poczuciem humoru, a może nawet ze specyficznym poczuciem humoru. W każdym razie licz się z tym, że może Ci się nie spodobać. W filmie padają nieocenzurowane wulgaryzmy. Nie oglądać przy dzieciach. Poza tym – dobrej zabawy.

30 KOMENTARZE

 1. To jak ludzie na YT nie kumają bazy, nie kumają tych cytatów z filmów, i nie rozumieją sytuacji, to aż zabawniejsze jest niż ten film.

  • Na początku myślałem, że ludzie sobie jaja robią, ale oni jednak chyba tak na poważnie taki bulwers. Czy oni nigdy nie byli wypiwszy na dobrej imprezie? Czyżbyś Tomku wychował już samo pokolenie degustatorów co to ino kropelkę piwa, co by alkohol nie uderzył do głowy i aby nie naruszył twardych stanów świadomości?!

 2. No porażka, z własnom drabiom przyszedł docent.

  Dobrze, żem w czwartek znajomych nie przyprowadził bo by wstyd był, że kojarzę tych osobników ;P

  PS. Czy Browar Artezan ustosunkuje się do takiej potwarzy? ;D

 3. Jak dla mnie, na koniec tego filmiku, nadawał by się kawałek Podwórkowych chuliganów „Rude Boy Janek”. Szczególnie fragment z tekstem:
  „Dalszego ciągu już nie pamiętam
  Podobno na sygnale przyjechała 'erka’
  Lekarz mi mówi – pijak amator
  Tylko nie pijak ale degustator”
  😀

 4. Świetny materiał acz raczej dla kumatych. Oby więcej reportaży typu „behind the scene”. Część ludzi ma problem z odbiorem Ciebie w mniej formalnych sytuacjach. Tekst z „ligitimacją” na koszulki.

 5. Nie bede komentowal na yt bo tam banda baranow przoduje, którzy mieli chyba smutne dzieciństwo. Tomek, sam nie mogłem być na festiwalu ale dzięki takim relacjom żałuje jeszcze bardziej 🙂 Piwny festiwal bez śmiechu, takich akcji i ogólnie rozluźnienia to by musial byc bardzo nudny i sztywny festiwal. Pozdrawiam i miłego dnia!

 6. Może to i miejscami zabawne ale nie ma co ukrywać, że jednak z deka obora. Można trochę pożartować ale żeby od razu drzeć gębę na całą salę, gdzie co drugie słowo to k… Nikt święty nie jest i każdy pewnie ma jakiś film nagrany po pijaku gdzie robi z siebie głupka ale po co to publikować w sieci?

Leave a Reply