[Piwne Newsy] 29.3.16

12
1742

Najnowsze Piwne Newsy, ale nie o Beer Geek Madness.


12 KOMENTARZE

 1. Super że będziesz jutro nadawał na żywo ale ja nie mam takiej możliwości oglądania na żywo przez Periscope
  bo mój telefon tego nie posiada a ja mam na nim windows i nic stego nie będzie.

 2. Mam wrażenie, że z twojego bloga robi się powoli drugie Discovery 🙂 Zaczynałeś od degustacji piw i jeszcze do niedawna wrzucałeś 2 dziennie. A dziś? Na 30 ostatnich filmów tylko 8 to degustacje. A tak naprawdę tylko 6 prawdziwych degustacji. Bo wielki test i coś tam jeszcze też można zaliczyć. No chyba nie tędy droga. Bo ja np oglądam tylko degustacje lub testy. Ale to moje zdanie. Kanał podupada

  • Tomek zwęszył dobry interes na płatnych degustacjach, gdzie mówi dobrze albo nic. Jaki to super biznes, ja piję polski kraft, a oni będą mi płacić. Ludzie to już widzą, że kanał głownie na tym stoi i już, a że degustacji coraz mniej to może po prostu brakuje oferentów na tego typu współpracę bo w roku 2016 premiera nie jest już skazana na jedyny kanał o piwie w Polsce, a do dotarcia do ludzi jest mnóstwo nowych dróg. Ja też jako długoletni widz zauważam tutaj spadek formy, truchtanie w miejscu, zorientowanie na usługi komercyjne.

 3. Muszę się zgodzić z @lucas – też jakiś czas temu zauważyłem zmniejszoną ilość degustacji. Pewnie jestem w mniejszości – ale jednak fajnie było obejrzeć degustację i posłuchać co myślisz o piwie – nawet jeśli nie miałem możliwości go kupić. Prędzej czy później takowe kupię, wrócę na blog i posłucham co i jak.
  Nie nazwałbym że kanał podupada – ale jednak widać brak degustacji. Discovery przeżyję, ale MTV – NIE. 🙂

 4. Będzie kiedyś degustacja piw z Browaru Port Gdynia? Czy samych piw czy też nagranie ze zwiedzaniem browaru?
  Byłem tam wczoraj , ludzi mnóstwo. 4 piwka na kranie Pils, pszeniczny, angielski porter, no i ten lentebock, (wcześniej był Amber, ale już się nie załapałem na niego). Generalnie we wszystkich jasnych piwach czułem siarkę, najbardziej chyba w pszenicy, takie zgniłe jaja trochę… Dało się wypić , pewnie nieprawieni smakosze może nawet nie wyczuli tego , ale przy głębszej analizie była to dość wyraźna wada.

Leave a Reply