Wielki Test Piw Miodowych feat. Janush

36
7149

Z okazji 20 milionów wyświetleń na YouTube Wielki Test Piw Miodowych. 10 piw miodowych i On – Typical Janush.

Jeśli chcecie wiedzieć co Janush w danej chwili pije – włączcie napisy.


A jeszcze dziś o 21:00 livestream.

36 KOMENTARZE

 1. Nie pamiętam już za bardzo pierwszego filmu z Janushem, ale tutaj to jakoś ten Janush Mietkiem „zalatuje”. Może Ci się zwielokrotnienie osobowości cofa? 😉

 2. Kopyr co Ty gadasz? Piw miodowych nie ma wiele na rynku, nie tak łatwo je kupić?! Nie wiem gdzieś Ty szukał tych miodowych, ale bez problemu w większym hipermarkecie można kupić 10 piw miodowych (w jednym miejscu 10 piw). Jak się trochę poszuka to znajdziesz i 15 miodziaków. One wciąż są u nas bardzo popularne!
  Poprzednie Wielki Testy były fajne, bo sporo reprezentantów zebrałeś. Ten Wielki Test wyszedł trochę mizernie, patrząc na urodzaj tego typu napitków.
  Pozdrawiam

 3. Piwo na miodzie gryczanym – dziwne, że tak słabo. Może trefna warka. To było chyba najlepsze miodowe jakie pamiętam.

 4. A propos Zacnego – czy miód nie jest alergenem, bo wtedy powinien być wpisany w składzie? No chyba, że tylko na sztucznym?

 5. Kopyr czemu nie dałeś miodowego z kormorana? Choć wedlug mnie i tak gorsze od ciechana. Co to pierwszych miejsc smutne ale takie jest zycie.

 6. Z tych piw to tylko Ciechan i Gryczane z manufaktury bo reszta to lipa. Zresztą większość tych piw to miód ma tylko w nazwie. Perła, Łomża czy Zacne to tak wali tym sztucznym miodem aromatem, że czasy PRLu mi się przypomniały 🙂

  W czasach jak piwa miodowe pojawiały się jak grzyby po deszczu to przerobiłem tego ponad 30 i tak naprawdę 90% to było jakieś mdłe gówno udające tylko piwo miodowe. Najgorszym syfem jaki trafiłem był Bernard, po wypiciu łyka wylałem do sedesu to musiałem polać domestosem żeby zabić ten sztuczny mdły zapach unoszący się jeszcze kilka godzin 🙂

  Najlepsze piwa miodowe na rynku to Kormoran i Ciechan.

 7. Dlaczego tak uparcie unikasz browaru Racibórz. Wszak ich miodowe to bodaj drugie piwo miodowe które pojawiło się na polskim rynku a dostępne jest (i o dziwo chętnie pite) w całej Polsce.

  • Nie no nie przesadzaj, że drugie. Inna sprawa, że jest prozaiczny powód, nie było go w Drink Hali, a ja się za nim nie będę woził po całym Wrocławiu.

 8. Z duchiem kraftu może i niezgodne ale oni nie kraft 😛

  PS. Poseł już dzwonił? A może na dzisiejszego lajwa wbije, na telekonferencję? 🙂

 9. jeśli najlepsze było piwo z aromatem miodowym to dlaczego nie można zrobić AIPA z aromatami zastępującymi chmiele, czy było by to wtedy AIPA, które można by porównywać z innymi piwami w tym stylu ???

 10. No powiem podobało mi się parę razy nawet , ale więcej Janusza musi być. Duży plus za użycie „wziąść”, „letka goryczka” czy „dziewanna”. W stylu Janusza powinno być nie sztuczny miód, a śtuczny, jak piwo smakuje to jest „EGELANCKIE” , „wiem bo mówie” i klasyczny hardcorowy zwrot „Ja żem to już dzieś ….” wiem co mówię parę Januszów znam. Pozdrawiam Tomku uwielbiam tego bloga.

Leave a Reply