Livestream na 20M wyświetleń

9
1885

20 milionów wyświetleń na YouTube. Z tej okazji widzimy się na livestreamie. O 21:00. Pytania zadajemy na stronie hangoutu.


9 KOMENTARZE

 1. Pytanie z serii „dziwne”. Czy zdając sobie sprawę jak wiele znaczysz dla rozwoju polskiego piwowarstwa i wiedząc jak wiele osób ogląda Twój kanał, czy planujesz przygotowanie jakiegoś materiału, który np. zostanie opóblikowany na YT po Twojej śmierci prze Twoją żonę, dzieci? Nie życzę Ci nic złego. Myślę tylko, że takie „przesłanie dla potomnych” będzie czymś wyjątkowym.
  W dzisiejszych czasach żyjemy z dnia na dzień. Myślę jednak, że przezorność jest wskazana, zwłaszcza, że nikt nie zna czasu i godziny. Taka póblikacja może być wspaniałym zwieńczeniem kariery, postawieniem kropki nad i, i tak dalej.

 2. Cześć Tomku, przepraszam ale dawno mnie nie było na blogu, zastanawiam się czy widziałeś że w Brodaczu „swoje piwo” będzie warzył Wiesław Wszywka? 🙂 hehe co o tym sądzisz? 😉 pozdrawiam

 3. Jeżeli chodzi o szkło i Krosno to właśnie nabyłem ich nowe szklanki „do piw rzemieślniczych”. Zaczęli sprzedaż tydzień temu. Mają całą serię „dla konenserów piwa”. Każdy chyba jest w stanie wybrać coś dla siebie. Moim zdaniem są w porządku. Jestem świeżo po testowych degustacjach i muszę przyznać, że właściwe szkło ma jednak znaczenie.

  • Zaletą szkieł z Krosna jest cena i wytrzymałość. Poza tym wybierając szkło z Krosna wspierasz polski kapitał. Trochę się ogarnęli ostatnio, ale moim dalej jest duży potencjał do wykorzystania w spawie szkła. Ciężko powiedzieć czy go wykorzystają.

 4. Z bezalkoholowych to w moim osiedlowym markecie są:
  – lech i lech z limetką – ble i ble
  – warka cytrynowa – 2x ble
  – bawaria jabłkowa, jasny lager, wit – jeszcze nie testowałem
  – edinger uwarzony przez Vanpura – i o dziwo smakuje to jak piwo chociaż jest najtańsze (puszka 0,5 poniżej 2zł) chmielu co prawda w tym nie czuję ale po schłodzeniu było pijalne i zaryzykował bym stwierdzenie że .mogło smakować lepiej niż przeciętny jasny lager.

Leave a Reply