Ratebeer Best Festival – Santa Rosa, CA, USA – 31.1.16

22
1997

A tak było na Ratebeer Best Festival, który odbył się 31. stycznia 2016 roku w Santa Rosa w stanie California w USA. Jutro rano podsumowanie na spokojnie.


22 KOMENTARZE

 1. Jakoś mocno się nie nabombiłeś 😉
  Bardzo ciekawa relacja, choć przy tych kwasach to prawie nic nie słychać co koleś z browaru mówił.

  • Wysyłka wcześniej. My wysyłaliśmy Key Kegi i chyba byliśmy frajerami, bo można było wysłać więcej rodzajów butelek. Byłoby i taniej i bardziej różnorodnie.

 2. Fajnie tak chodzic i mowic tylko prosze to, to i to 🙂 Jak to wyglada ? Jak kupujesz wejsciowke to juz mozesz brac co chcesz?

 3. Tak całkowicie z innej beczki, relacja całkowicie niepoprawna politycznie – same białasy. Nie widać innych grup etnicznych:)

 4. W Warszawie wiecej ludzi mimo ze bylo mniej browarow. W Poznaniu na PTP bylo tyle samo browarow a ludzi conajmniej czterokrotnie wiecej(sobotnie popoludnie/wieczor). Moze charakter imprezy troche inny, ale liczby mowia za siebie

 5. „Toppling Goliath, to też jest jakiś nowy browar”- yep, istnieją dopiero od 2009 a ich RIS ściga się z Westvleterenem XII o nr1 ratebeera. W pewnym momencie nawet na chwilę przegonił, aż w prasie o tym pisali.
  Prośba- wiem że ciężko to ogarnąć w takim tłoku i przy tylu piwach, ale wolałbym żebyś podczas rozmowy łapał w kadr przede wszystkim rozmówcę 😉
  Respect za ilość wypitych próbek, mnie by musieli stamtąd wynieść na noszach.

Leave a Reply