Wreszcie jest moje wystąpienie na TEDx Warsaw

21
2843

Niemal straciłem już nadzieję, że ten materiał się ukaże, ale jest… po niemal 9 miesiącach. Wystąpienie miało miejsce 18. marca 2015 roku, ale wreszcie jest. Poniżej macie filmik zajawiający, na którego końcu wystarczy kliknąć i YouTube przekieruje Was na film z TEDx, jeśli jesteście bardzo niecierpliwi możecie od razu kliknąć tutaj.

21 KOMENTARZE

  1. Właśnie skończyłem oglądać. Generalnie fajnie, chociaż czasami gubiłem wątek. Najlepsza końcówka 😀

    PS. Trochę ich poniosło przy opisie „Beer blogger with the biggest audience in the World”, chociaż kto wie… 😉

  2. Obejrzałem filmik z TEDx-a i z tego co pamiętam jak oglądałem (końcówkę) w transmisji na żywo, to montaż jest dokładnie taki sam, więc szczerze to nie wiem co oni przez te 9 miesięcy z tym robili bo na prawdę nie widać żadnej różnicy 😉

  3. Zmiana ustawień aparatu, zmiana aparatu czy tylko dziwne wrażenie, że obraz jest zdecydowanie bardziej przejrzysty i płynny?

  4. Okiem człowieka mediów: coś ty Tomasz kilometrów tam zrobił w tym kółku, to twoje. No ale w takiej sali, to nie jeden by nabił 3x tyle. W głosie niekoniecznie stres widać, było kilka delikatnych potknięć, ale generalnie bardzo dobry przekaz: jasny i prosty. Myślę, że możesz polecać spokojnie każdemu, kto z piwem się nie zapoznał. Wszystko o piwie w tabletce. Gratuluję!

Leave a Reply