Boneshaker z Amsterdamu, ale tego z Kanady

7
1764

Kolejne piwo z Kanady, tym razem jest to niefiltrowane IPA z browaru Amsterdam w Toronto. Wrażliwych ostrzegam, szczeka pies. I on szczeka przez cały film. Przestał jak wyłączyłem kamerę.


Dzisiaj ok. 21:00 na Periscope będzie transmisja debaty przedwyborczej… ekhm panelu dyskusyjnego z udziałem Michała Kopika, Kuby Niemca i moim. Prowadzić ją będzie Kuba Bartoszewicz. Będę to też nagrywał, żeby później opublikować, ale oczywiście co live, to live. Jeśli więc chcecie zobaczyć to na żywo, to najlepiej ściągnijcie sobie aplikację Periscope na telefon i dodajcie mnie do obserwowanych @beerguidepl, wówczas w momencie odpalenia transmisji dostaniecie powiadomienie na telefon. Będzie też informacja na Twitterze, ale niestety nie będzie na Facebooku, chyba że ktoś z widzów wrzuci. Nie wiem jak będzie z dźwiękiem, może być różnie. Lepszy mikrofon podepnę do GoPro, więc przynajmniej w retransmisji powinno być ok.

7 KOMENTARZE

  1. To jest taki nasz styl, typowe dla Ontario. Uwarzone zostało przez mojego dobrego kolegę Iana. Człowiek z potezna wiedza, zna „chemie piwa” ze jak na to mowie. Boneshaker to ich flagowy produkt tego browaru. Jednak prawdziwy potencjał browaru pokazują piwa jak np Tempest. Najlepszy czas by odwiedzić Toronto to wlanie koniec października bo wtedy mamy największy na tej podkuli Cask Fest. Zapaszam!

  2. Pomysł z transmisja trafiony,aplikacja tez spoko ale dźwięk z transmisji nie jest wart oglądania ,poczekam na materiał może będzie lepszy dźwięk bo nic nie słychać tylko gwar i szumy

    • Nie no najważniejsze było słychać, czyli rozwinięcie: „powiedz mi w którym momencie wpis o Sommersby nie był reklamą?, oraz rozwalenie na łopatki Kopika: „ja przynajmniej nie brałem udziału w reklamie Żubra Ciemnozłotego”
      Thug Life (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Leave a Reply