Maple Porter z Nickel Brook

9
1739

Angielski Porter z kanadyjskim syropem klonowym. Maple Porter z Nickel Brook.


9 KOMENTARZE

  1. Ha ha – mniej strzelanin bo jest ograniczenie dostępu do broni 🙂 W Strzelaninach w USA giną głownie czarnuchy i meksy w wyniku porachunków gangsterskich. A do masakr dochodzi tam gdzie jest zakaz posiadania broni nawet przez ochroniarzy! W Kanadzie pod tym względem zachowuje się reszki zdrowego rozsądku.

    • + ofiary niezrównoważonych nastolatków, którzy nie mogą siedzieć na stołówce szkolnej przy stoliku z „tymi fajnymi i popularnymi” i dlatego do nich strzelają i do siebie. Jakby nauczyciel miał broń-o co się tam ostatnio postuluje, to gnój dostałby kulę i tyle, a tak dziesiątki zabitych. A potem jęki i kwęki, że społeczeństwo, że presja i ogólnie winna broń, która jak wiadomo sama strzela…..

      Gdyby w Europie, Polsce był dostęp do broni łatwiejszy to był by święty spokój i porządek. Jak człowiek jest szurnięty i chce kogoś zabić to i tak sobie narzędzie zbrodni zorganizuje, jak nie to to inne…. a przynajmniej potencjalne ofiary mogłyby się bronić. Ale oczywiście lewacko-marksistowsko-tęczowa propaganda bardziej ceni życie napastników niż ofiar.

  2. Witaj Tomku, mam pytanie natury „technicznej” mianowicie uwarzylem swoje pierwsze piwo z brew kitu, chcąc je trochę „stuningować ” dodałem 10g chmielu na 5 min do brzeczki. Problem w tym ze zapomniałem odcedzić go, czy będzie miało to jakieś negatywne skutki w burzliwej? Na cicha także chce dodać 20 g tego chmielu. Piwo to IPA a chmiel to citra. Pozdrawiam

  3. Byłem w Toronto i okolicach jakieś 8 lat temu i miałem wrażenie bardzo miłe, że to kraj, gdzie ludzie przyjechali po to, żeby spokojnie zarabiać na życie, i żyć. Bez misji zbawiania świata jak w USA. Lecz piwo to jakieś sikacze wtedy były, że nazw nie pomnę nawet.

Leave a Reply