Vanilla Porter z Gloucester Brewery

10
1554

Piwo otrzymane od Simona w maju, ale na szczęście termin przydatności to styczeń 2016. Sprawdźmy jak smakuje dodatek wanilii w lekkim angielskim porterze.

10 KOMENTARZE

 1. Polecam poćwiczyć wymowę słowa „beer”. Nie jest to absolutnie złośliwy komentarz, po prostu to słowo wymawia się zupełnie inaczej, a jednak jest jednym z podstawowych w tej branży. Pozdrawiam

 2. Siema, Kopyr mam ogromną prośbę byś zamieszczał video z możliwością skalowania i wyborem jakości przy odtwarzaniu. Od jakiegoś czasu na Twoim kanale filmy mają najniższą jakość: 360. To za dużo dla wszystkich którzy korzystają np. z AERO2. Tnie i „czkawka” jak jasna choler… No nie da rady tego oblukać za chiny ludowe. Dlatego raz jeszcze gorący apel: zrób coś by wrócił wybór jakości odtwarzania tak jak dawniej czyli 144 potem 240 potem 360 i tak dalej.
  Czuwaj !

  • Pretensje do YouTube, a nie do mnie. No ale serio – 144?? Na czym to oglądasz na smartwatchu? Czy na kalkulatorze?

   EDIT: właśnie sprawdziłem, że ten odcinek można oglądać zarówno w 144p jak i 240 i 360.

   • Aa to zwracam honor.
    Posypuję głowę popiołem bo widocznie coś u mnie szwankuje w takim razie.
    Taak, są jeszcze takie urządzenia na których ludzie ciągle oglądają że się nawet fizjologom nie śniły.
    😉

    • U mnie już od dawna Kopyr lata w 360 albo 720 – innych opcji brak. Tyle, że jest to „koszt” używania Ubuntu i moje lenistwo, bo nie chce mi się nawet w necie rozwiązania poszukać 😛

    • Z tą rozdziałką to śmieszne rzeczy. W FF mam od 144 do 1080 a w pale moon (to taki FF w wersji 64 bit najogólniej mówiąc) tylko 360 i 720. Obie przeglądarki przy wyłączonym Flashu czyli filmiki przez HTML-a 5.

  • Wikary, kup sobie normalny pakiet internetowy dla białych ludzi zamiast męczyć AERO dla krajów trzeciego świata. Naprawdę dzisiaj dobry pakiet bezprzewodowego internetu to równowartość kilku przyzwoitych piw.

   A filmów 144p nikt już nie ogląda bo mamy rok 2015 a czasy jakości wideo ala VHS minęły 15 lat temu.

Leave a Reply