Dlaczego Grodziskie, czyli wstęp do Wielkiego Testu Piw Grodziskich

22
2256

Dziś o 17:00 Wielki Test Piw Grodziskich, a tymczasem krótki wstęp. Dlaczego Grodziskie jest takie wyjątkowe? Jak powinno smakować? Co decyduje o tym, że jedno piwo w tym stylu jest lepsze od innych?
Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to może obejrzeć degustację oryginalnego Grodziskiego z 1992 roku .

PS: wszystkich błyskotliwych komentatorów informuję, że widziałem najnowszy test Wiesława Wszywki i nie musicie go już wrzucać z komentarzem „he he he… rośnie Ci konkurencja… he he he”. 😉

22 KOMENTARZE

 1. Jak ten film z podpisem trafi na Joe to będziesz miał prawie tylko i wyłącznie komentarze:

  he he he… rośnie Ci konkurencja… he he he

 2. Jeśli kogoś bawi ten Wszywka to jest prostakiem…. zwykłe wykorzystywanie pijaczka, który ma już tylko resztki szarych komórek. Pomijając już wątpliwą moralność tego przedsięwzięcia to jest to zwyczajnie nie śmieszne….. to tak jakby dawać kalekiemu dziecku parę złotych i niech próbuje biegać bez nóżek… no sorry, ale prymitywizm i prostactwo.

  • Przecież ten koleś to nie jest żaden żul 😛 Na moje to świetnie zagrana rola, w którą wcielił się jakiś koleś… Za parę miesięcy jak się formuła wyeksploatuje to pewnie podzielą się z widownią jak to kręcili. Naprawdę ktoś uważa, że ten koleś nie jest podstawiony?

  • Jeden czy dwa odcinki można obejrzeć jak się nie ma nic leszego do roboty, potem teksty zaczynają nudzić a ten chory montaż-męczyć. Daje mu jeszcze 5 odcinków i wszystkie joe i inne się nim także znudzą.

 3. „:Lekkie piwo na upały”…
  Ciekawe dlaczego w Texasie mają upodobanie do ciężkich piw: RIS, Double IPA, Porter Bałtycki.
  Widziałem w supermarkecie w Austin kilkanaście różnych lokalnych (!) Porterów Bałtyckich.
  A z zimie tam jest dla nas gorąco. O lecie nie wspominając.

Leave a Reply