Hevelka – relacja i podsumowanie

8
2020

Relacja z Hevelki, podsumowanie w studio i dużo szybkich ujęć z GoPro. Osobom z wrażliwym błędnikiem lub skłonnością do ataków epilepsji sugeruję, żeby ograniczyły się do fragmentu ze studia (od 9:14 do 17:22). 😉Materiał powstał w ramach współpracy z festiwalem Hevelka.

8 KOMENTARZE

  1. Byłem w drugim dniu festiwalu i muszę powiedzieć, że było super. Masa piw spróbowana i oczywiście wielka satysfakcja. Pozdrowienia dla Pana Tomka za kawał dobrej roboty.

  2. Dzięki za wszystkie relacje z Hevelki!!! Szkoda, że nie moglem tam być… 🙁 Czekam na BeerFest w Katowicach i imprezę w Cieszynie. A z innej beczki – Tomek czy możesz zdradzić jakiego monopodu używasz do filmowania? Czy to coś markowego co można polecić? Pytam, bo zamierzam filmować smartfonem w wakacje i poszukuję niezawodnego kija do filmowania.

  3. Ubogo bylo w porownaniu z Wroclawiem czy Warszawa (malo tzw. piw wymiataczy), ale jak na 1 raz nie tak zle. Za rok dajcie Artezana i Pracownie a panom z DB juz ladnie podziekujcie.

  4. Impreza była świetnie zorganizowana. Nie mam odniesienia do innych festiwali, ale dla mnie było super. Bardzo się cieszę, że na Pomorzu takie wydarzenie miało miejsce.

  5. Pracownia była na stoisku Lawendowej 8, co mnie bardzo ucieszyło gdyż nieczęsto bywam w wielokranach. Co do oferty to zdziwiła mnie niewielka ilość ajpiejów. Ze swą wybranką nagle stwierdziliśmy, że próbujemy same stouty i pszenice różnorakie i w dodatku bardzo dobre. Niezwykle udana impreza.

Leave a Reply