Red Rice Ale Hitachino Nest z Kiuchi Brewery

10
1442

Japońskie piwo z czerwonego ryżu, które… okazało się czymś kompletnie innym, niż się spodziewałem.


10 KOMENTARZE

    • Właśnie zarezerwowałem sobie bilet WRO-BRU przez WAW za 390 zł w obie strony. A lecę, uwaga, uwaga LOTem. Kiedyś za to samo (prawie to samo, bo lecę z bagażem podręcznym) musiałbym zapłacić z 10 razy więcej. A to wszystko dzięki Ryanowi. Jestem wielkim fanem Ryana i Michaela.

    • Jak się odprawię online dzień wcześniej, to jaki overbooking? Jak ktoś przychodzi 15 minut przed końcem check-inu to sam sobie jest winny.

    • Nie wiem to tak jest zorganizowane, że pytają się ludzi już na pokładzie kto chce zrezygnować. Oczywiście to są rzadkie sytuacje właśnie dlatego tak robią

    • Kiedyś oglądałem chyba na BBC program poświęcony Ryanowi. Piloci ujawniali obowiązujące tam praktyki, jedną z nich jest np konieczność zakladania przez pilotów firm i latania na zlecenie. Łączy się to z tym, że kiedy nie latają to nie zarabiają. Czyli Pilot, który jest zmęczony, chory albo źle się czuje wchodzi do samolotu i go prowadzi.
     Inna praktyka to zabieranie mniejszej ilości paliwa niż trzeba. Przy ewentualnej konieczności odlotu na lotnisko oddalone o więcej niż pół godziny, paliwa po prostu brakuje.
     To wszystko jest dla pilotów stresem, a chyba nie chciałbym lecieć z kimś zestresowanym.
     Ludzie myślą, że Ryan jest taki tani bo jest mniej miejsca na nogi czy coś tam, guzik prawda, tnie się na bezpieczeństwie pasażerów.

 1. Tak trochę(a nawet bardzo) nie w temacie newsa. Tomku umiałbyś mi polecić jakiś ciekawy artykuł(max 4-5 stron a4), związany z piwną rewolucją? Mam za zadanie przetłumaczyć na obcy język jakiś dowolny artykuł lecz nic ciekawego nie umiem znaleźć.

Leave a Reply