Koszulki z blogu blog.kopyra.com na koszulkowo.com

41
3733

No i wreszcie są. Prace (to może za duże słowo, ale lepsze mi nie przychodzi do głowy) nad tym projektem trwały od kilku miesięcy. Początkowo myślałem, że uda się odpalić koszulki na 10 milionów wyświetleń. Nie udało się. W zeszły piątek subskrybenci newslettera (warto się zapisać, bo będą też inne akcje) mieli okazję zakupić pierwsze dwa wzory z solidnym 20% rabatem. Promocje będą na pewno, choć pewnie nie tak duże. Tymczasem oprócz sklepu z moimi wzorami, odpalamy sklep ze wzorami naszych kolaboracyjnych koszulek.


Jak Wam się podobają koszulki? Dajcie znać w komentach.

41 KOMENTARZE

 1. Etykieta Kiepskiego całkiem fajna. Ale nie czuje żadnej potrzeby, aby posiadać, czy ubierać takie koszulki. Najbardziej podoba mi się Wasza koszulka i szkło z nadrukiem borsuka. Pomysł i wykonanie super.

 2. Koszulki z Koszulkowo są naprawdę dobrej jakości. Posiadam dwie od prawie roku i zero śladów sprania, napisy się trzymają w dodatku materiał też wysokiej jakości więc cena wcale nie wygórowana. Oczywiście kupuje brzuch na piwo 🙂

 3. Jak dla mnie to te koszulki odpadają , bo nie mają podszyją guzików . (brak pod szyją rozpięcia )
  Co do białej koszulki to wiem, że to jest do jednego twojego filmiku.
  I brak rozmiaru XL więc te koszulki odpadają . Bo do rozmiar L koszulki nie zmieszczę się .
  Ale co do napisu na białej koszulce to jest jak dla manie kontrowersyjny . ” życie jest za krótkie żeby pić marne wino” Krawczyk .
  Te koszulki powinny być też rozmiarów Gregsbeerreviews.
  Te koszulki dla próbujących różnych piw są za małe .Zwłaszcza gdy się jest w dodatku mięsożernym . Jak będą te koszulki w moich rozmiarach to kupię , ale do tych się nie zmieszczę .
  Jak by były takie koszulki w formie hawajskiej ( takie luźne bardzo ) to jestem za takimi .

  Fajna sprawa jest z tymi koszulkami , tylko niestety nie dla każdego .

 4. Koszulkę z hasłem o „kiepskim piwie” zakupiłbym, jednak nie z tą grafiką – nie podoba mi się ta grafika mimo, że hasło lubię
  Szkoda tylko bardzo, że koszulka Sharka nie jest z tą pierwotną grafiką taką, jaką Ty miałeś kilka razy na sobie.

 5. Nie podoba mi się hasło „Brzuch nie jest od piwa. Brzuch jest na piwo”. To hasło sugeruje, że piwo służy tylko do chlania i najważniejsze by liczyła się ilość, a nie jakość. Z tego co wiem to Twój blog kieruje się przeciwnymi zasadami czyli najważniejsza jest jakość.
  Co drugiej koszulki to mam jedno zastrzeżenie. Czy nie lepiej napisać tam Lager? Obrazek przypomina mi logo od Tyskie więc zakładam, że ma być to atak w ich stronę, a przecież nie tylko oni produkują siki.

  • Hasło sugeruje że brzuch jest pojemnikiem na piwo, odnosi się to do myślenia że od piwa rośnie brzuch.
   Nie lepiej napisać Lager bo można zrobić dobre piwo typu Lager jest kilka w ofercie polskich kraftów.
   A atak w kierunku Tyskiego jest jak podejrzewam od tego. że jest ono symbolem piwa w Polsce kreowane przez marketing i reklamę jako najlepsze piwo w Polsce co jest oczywiście absurdem i ja tam uważam że się akurat im najbardziej należy.

 6. Panie Tomaszu, od kilku tygodni staram się oglądać Pana filmiki i bardzo cenie Pana wiedzę i pasje…. ale mam jedno zastrzeżenie ogólne, bardzo duzo ma Pan „yyyyyyyy” i przez to często nie jestem w stanie obejrzeć całego materiału. Może jestem przeczulony, może to efekt ze dźwięk przeważnie dociera do mnie przez słuchawki, ale uważam ze bardzo by Pana videoblog zyskał gdyby to Pan wyeliminował wstawki „yyyyyyyyy” w końcu nie jest już Pan amatorem, a zawodowstwo zobowiązuje 🙂

Leave a Reply