Illuminatus z Genius Loci

5
1461

American Saison z wrocławskiego Genius Loci uwarzony w opolskim Browarze Słociak, to jedno z niewielu piw, które piję po raz drugi. Przekonajcie się dlaczego.

5 KOMENTARZE

  1. W zeszłym tygodniu piłem piwo Illuminatus i dawno nie miałem tak dużo nowych doznań. Jarałem się 13-latek, który dostał przedpremierowo Wiedźmina III. W pełni zgadzam się z recenzją Tomka. Pozdrawiam.

    • Przypadkowo trafiłem na to piwo jakiś czas temu i też zrobiło na mnie duże wrażenie. Dawno nic na polskim rynku piw rzemieślniczych tak pozytywnie mnie nie zaskoczyło. Też zgadzam się z Kopyrem w tej recenzji.

  2. Zachęciłeś mnie. Na pewno kupię jak gdzieś spotkam. Mam też podobne odczucia do Twoich, po wypiciu „Księżniczki”, wg mnie przerost formy nad treścią w butelce 🙂

    A czy tutaj, w Illuminatusie, była ta dzikość której szukasz w sezonach? Mówiłeś o tym właśnie przy okazji degustacji „Księżniczki” w Warszawie.

  3. Czy 6,8% z 14 plato to nie jest dość duże odfermentowanie, czy to nie przeszkadza w tym piwie? Czy jednak jest ok, bo piwo ma być w smaku lekkie i rześkie?

Leave a Reply