[Beer Geek Madness 2] odcinek 3/3 – Mgły Chwaliszewa, Magiczny Smok, Wild Wild East, Saxy Berry

11
2106

Trzeci odcinek relacji z Beer Geek Madness. W odcinku 1. pojawiły się piwa z serii Kamienia Filozoficznego oraz Lunatic z KingPina, w odcinku 2.: X z browaru Widawa, Taka Haka oraz Bursztynnik i Alchemik z debiutującego browaru Profesja. W tym odcinku zamykamy stawkę Mgłami Chwaliszewa – najbardziej efektownie serwowanym piwem BGM2, Magicznym Smokiem, Wild Wild East oraz Saxy Berry z sokiem z chmielu.
PS: będzie jeszcze specjalny odcinek Shit Happens V w całości poświęcony BGM2.

11 KOMENTARZE

  1. A te „Mgły Chwaliszewa” (z SzałuPiw jak domniemywam) to z czym to bo nic a nic nie słychać… co to za mgiełka? Chyba nie ciekły azot? 😛
    Wygląda nieziemsko 🙂

  2. Zdecydowanie lepsze są normalne relacje z aparatem na statywie. Te filmy z „selfie kija” z trzęsącym się, latającym w górę i w dół obrazem beznadziejnie się ogląda.

  3. Piłem saxy berry z 6 dawkami soku i ze smaku i aromatu piwa nic nie zostało. Słaby upgrade. Jakąś trawą pachniało. Ale za to dostałem nakleję 280 IBRU 🙂

  4. Ten browar z mgłą z jonizatora i flourescencyjny składnik to już jest piwne sci-fi stające się rzeczywistością, kuchnia molekularna. Niesamowite, na jakie wyżyny kraft wznosi kulturę piwa w naszym kraju. Szacun na pełnej.

Leave a Reply