Beer Geek Madness II odc. 1/3

20
2186

A w nim Lunatic z KingPina, Albedo z Piwoteki, Rubedo od Masona, Citrinitas z Kraftwerku i Nigredo z Browaru Stu Mostów.

Jak widzicie odcinki będą cztery.

– No ale jak cztery, jak trzy?

– A Shit Happens? 😉

20 KOMENTARZE

 1. Pani od Nigredo +20 pkt za marketing;) wydawac by sie moglo ze Browar Stu Mostow z Krakowa pochodzi….z drugiej strony, albo wszyscy albo nikt;) mysle jednak ze dla dobra wizerunku mozna poswiecic te 50 gr

  • To nie było 50 groszy, to było znacznie więcej. To były dwa żetony różnicy. 5 żetonów za 0,4L i 3 żetony za 0,2L. Innymi słowy rzecz się rozbiła o 4 zł. A 4 złote, mieć a nie mieć, to już 8 złotych.
   Żeby być uczciwym, to dodam że Arletta Ziemian z Browaru Stu Mostów zaproponowała mi te „ziarna kakaowca oblane miętową czekoladą”, ale podziękowałem, bo naprawdę ich nie potrzebowałem i nie lubię. Myślałem jedynie, że jak już są to mogę zrobić food pairing, no ale 4 zł, to 8 zł.

 2. nie chodzilo mi o cene piwa malego i duzego ale o gadzet, dodatek do piwa. Lepiej by to wygladalo na filmiku gdyby sie nikt o to nie rozbijal,ale moze faktycznie to tez jest drogie, nie wiem nie znam sie;) Po prostu lepiej wizerunkowo by to wygladalo gdyby Ci to juz podarowano z mysla, ze przypuszczalnie zobaczy Cie kilka tysiecy ludzi, a nie czepiac sie o pierdoly. Dobra whatever;)

 3. Co myślisz Tomek o jakimś 1000 IBU na temat poruszony dziś przez Bartka Nowaka? Spora dyskusja się już rozpętała, włącznie z dość ostrym wpisem Michała Kopika na Piwnym Garażu.

  • Fajnie byłoby usłyszeć opinię na ten temat. Lecz temat trochę rozdmuchany. Wspomnieni Janusze nawet uświadomieni, nie będą płacić 7-10 zł za coraz to nowe piwa. Nie oszukujmy się. Super, że na mniejszych festiwalach pojawiają się przedstawiciele kraftu. Browary kraftowe radzą sobie finansowo mimo mniejszej zdolności produkcyjnej. Nie dadzą rady „wyciągnąć ręki do każdego”. Nie ten budżet.

 4. Tomek, fajnie by było, gdybyś umieścił na stronie wykaz imprez piwnych z terminarzem i jakimś info, które warto odwiedzić.

Leave a Reply