[autovlog] Kuźnia Piwowarów – podsumowanie eliminacji

27
3126

Ostatnio byłem w rozjazdach, więc na blogu mniej się działo. Nie ma czasu montować, nie ma czasu nagrywać… chociaż… może… tak powstał [autovlog] nowy format na blogu blog.kopyra.com. Żeby nie trwonić czasu za kółkiem można nagrywać vlog. Można?

W pierwszym odcinku [autovloga] o tym jak wyglądały eliminacje konkursu Kuźnia Piwowarów i jak będzie wyglądał finał 28.3.15 w Piotrkowie Trybunalskim.

Materiał powstał we współpracy z Browarem Jan Olbracht Rzemieślniczy.

27 KOMENTARZE

 1. Ogląda się nieźle, ale czy to aby bezpieczne? Jakby nie patrzeć to takie nagrywanie absorbuje sporo uwagi, a faceci nie słyną raczej z jej podzielności 😀

 2. Niezła jest ta koncepcja, chociaż możesz spróbować tez z ujęcia drogi, więcej się będzie działo, a i kto wie może uda się nagrać ciekawą sytuację. 😉

 3. Czy uczestnicy otrzymaja na maila te (choćby lakoniczne) oceny odnośnie ich piwa? Ja, poki co, nie mam nic na mailu, a przyznam, że taka ocena, choćby bardzo negatywna, bardzo by mi się przydała. W końcu mało jest okazji, żeby tacy eksperci mogli posmakować mojego wyrobu.

  • Eliminacje zakończyły się wczoraj późnym wieczorem. Każdy uczestnik dostanie informację zwrotną, ale zajmie to trochę czasu 1-2 tygodnie jak sądzę. Wysyłką zajmuje się Wiktor Saczuk, a ma on też piwowarskie obowiązki na głowie.

 4. Hehe, no to już czekam na metryczkę „apteka” 😀 Przyznać się komu się również sypnęło szałwii do White IPA? 🙂 Shit happens 🙂

 5. Świetny pomysł z vlogiem w stylu kina drogi, ogląda się super. Widać, że nie masz problemów z podzielnością uwagi 🙂 Sama „Kuźnia” to bardzo ciekawy pomysł, trzeba będzie spróbować sił w następnej edycji.

 6. Podzielam opinie osób powyżej, że oglądać się da 🙂

  A sporo było (wśród osób zgłoszonych jak i finalistów) kobiet?

  PS. nie było standardowego powitania 😉

 7. Podejrzewam, że ten torfowy hardkor to było moje piwo(62,5% słodu torfowego 45ppm). Nachmielone całkiem solidnie na około 45 ibu. Miało być na wytrawnie ale okazało się, że termometr jest rozkalibrowany i zacierało się w temp ~70 stopni zamiast 62 czego skutkiem jest odfermentowanie do 7blg. No trudno, może uda się w kolejnej edycji.

 8. Dobrze, że problemy ze skupieniem skłaniają się bardziej w stronę mówienia, niż kierowania 🙂

  Szkoda, że z moje konkursowe Black IPA wyszło mało „india” i nie zdecydowałem się go wysłać.

 9. Całkiem przyjemnie się to oglądało. Jeśli dzięki temu masz oszczędzać czas, to spokojnie możesz częściej w ten sposób nagrywać.

Leave a Reply