TEDx Warsaw

38
3021

Wg harmonogramu na scenie powinienem się pojawić ok. 16:45, ale zapraszam serdecznie do oglądania też wcześniejszych wystąpień na streamingu. Kto nie będzie mógł, niech się nie martwi video ma być później udostępnione.

Trzymajcie kciuki. Niech żyje piwna rewolucja!!!

tedx

38 KOMENTARZE

 1. „Podczas spotkania grono 700 gości (…) wysłucha kilkunastu krótkich wystąpień zaprezentowanych przez osobowości reprezentujące spektrum dziedzin życia: nauki, kultury, sztuki oraz biznesu”. (źr. onet)

  A Ty Tomku jaką dziedzinę będziesz reprezentował? Sztukę czy biznes? 🙂

 2. Dobrze gada, dać mu… piwa 🙂

  Tomek jak tak chodzisz to ciężko się Ciebie ogląda, lepiej jest jak siedzisz 😉

  Domyślam się, że spora część słuchaczy to ludzie nieświadomi piwnej rewolucji. Czy myślisz, że trafiło to do nich? Nawrócą się? 😉

 3. Fajnie, że miałeś możliwość zaprezentowania nowej publiczności ułamka świata craftu. Referowałeś troszkę nerwowo i zdarzało ci się zbyt szybko zmienić kierunek przekazu, ale ogólnie rzecz ujmując, spisałeś się. 🙂

 4. Haha, właśnie, jak usłyszałem do, że będzie Perła to wybuchłem głośnym śmiechem.
  No i nawet zwierzęta pija wodę.
  Lekki stresik dało się zauważyć, ale było okey.

 5. Bardzo fajnie się oglądało, mimo, że dla nas – widzów czy też beer geeków – to o czym Tomek mówił jest oczywiście znane od dawna. Miejmy nadzieję, że ktoś z publiczności się zainteresuje dobrym piwem. Natomiast myślę, że ciężko może być na tym after party dzisiaj, zwłaszcza z Perłą ;D Może chociaż poleją swojego Portera albo coś ze Zwierzyńca.

 6. Gratulacje!! Świetny występ.
  Bardzo szeroko a zarazem szczegółowo;) Sądzę, że liczba subskrybentów podskoczy;)
  Tak trzymać!!

  • Taka obywatelska platforma do prezentowania swoich osiągnięć, pasji, przemyśleń itp…
   Nie trzeba być CEO korporacji żeby mieć swoją konferencję w stylu Samsunga, Apple, MS i innych 🙂

   • Czyli coś w rodzaju… dajmy szansę pokazać się tym którzy sami na taką skalę się pokazać nie mogą? W sumie piękna idea. Tylko zastanawiam się, skoro to jest międzynarodowe i widzowie byli online z całego świata-teoretycznie to czemu przy wypowiedziach po polsku nie było napisów… Taki Tomasz to w Polsce jest bardziej znany niż ten Tedx 😉 Warto by było żeby obcokrajowiec wiedział o czym się mówiło …..

  • TED – Technology, Entertainment and Design.

   x – to lokalne odłamy.

   Na jutubie znajdziesz wiele wystąpień ciekawych ludzi.

 7. To się nazywa „działalność misyjna”. TVP powinna się od Ciebie uczyć i brać za wzór.
  Gratuluje wystąpienia, pozdrawiam.

 8. Dzięki za piątke i zdjęcie wczoraj w Chmielarni ! Okupione to zostało niestety wylaniem wybornego Borsuka :/

  Sprawdzałem to miejsce, gdyż jest blisko mnie. Nie sądzisz, że to dość specyficzne podejscie do koncpetu multitapa ?

  • Mówisz o nowo otwartej na Marszałkowskiej? Jak wrażenia, fajnie? Dużo ludzi czy jeszcze nie ma takich tłumów jak w pierwotnej miejscówce?

   • Tak,wlasnie o tej. Dawniej tam była restauracja Ganesh. Troche nadal jest, gdyz teraz mamy multitapa polaczonego z restauracja indyjska. Zamysl fajny, wykonanie, moim zdaniem niekoniecznie.
    Wydaje mi się, ze mocniejsze odciecie od strefy restauracyjnej pomogloby.

    Ludzi troche, bez tlumow, obsluga mila, najwazniejsze, ze wypelniaja nisze na dolnym mokotowie, gdzie ciezko o dobre piwo.

    • Ale to chyba właśnie głównym punktem Chmielarni – odróżniającym ten lokal od innych multitapów – jest właśnie kuchnia (nepalski bodajże). Dobrze, że (na razie) nie ma tłumów bo do tej na Twardej trzeba rezerwację na tydzień z hakiem robić 😉

Leave a Reply