[Let’s Play] odcinek 20. i ostatni

8
2407

Czy polskie oddziały husarii i kawalerii wspierane przez karabiny maszynowe i Marynarkę Wojenną zdobędą Berlin? Czy Kazimierz III Straszny zapanuje nad światem?


8 KOMENTARZE

 1. Kopyr nie wiem jakiej firmy masz kartę graficzną (jeśli o tym wspominałeś to pewnie przegapiłem filmik), ale jeśli masz kartę graficzną wspierającą nowe sterowniki (obojętnie czy NVidii czy AMD), to możesz nagrywać rozgrywki z gier.

    • Kopyr, polecam aktualizacje sterowników do karty Intel HD, często one dużo dają – większa wydajność w aplikacjach 3D, bo karty same w sobie są raczej mizernej wydajności, to mimo to dorównują tym średnio-słabym od konkurencji. Poza tym karta nie jest zintegrowana z płytą, tylko z procesorem – nowa generacja już tak ma 🙂

 2. w Laptopach również mogą być dwie grafiki . intel i nvidia .
  jeżeli w laptopie ma AMD APU to ma grafikę w procesorze plus może mieć jakiegoś dodatkowego radeona . czyli jak gra w gry na laptopie to raczej musie mieć jakąś dodatkową grafikę w laptopie . bo intel raczej chociaż by civilization v nie pociągnie .

 3. Kiedys wspomniales, ze grales w Panzer Generala. Otoz od jakiegos czasu na rynku jest dostepna gra PANZER CORPS bedaca remakiem + wzbogaceniem kultowego PG2.
  Kompletna paczka z dodatkami jest troche droga (70 euro), ale podczas promocji mozna kupic to blisko o polowe taniej na Steamie.

  http://store.steampowered.com/app/268400/?l=polish

  Polecam zapoznac sie i wziac pod uwage 🙂

Leave a Reply