Orange Bud z Revelation Cat

27
2274

Pierwsza sprawa – okazuje się, że Orange Bud to odmiana krzewu… marihuany. Niestety uzyskanie jakichkolwiek informacji o tym piwie, typu: gdzie zostało uwarzone lub czy użyto jakichś przypraw oprócz chmielu, graniczy z niemożliwością.


Jeszcze dziś, po południu Wielki Test Koźlaków.

27 KOMENTARZE

 1. Kopyr,bez urazy ale naprawdę większość Twoich widzów czeka głównie na kolejne odcinki 100 pytań do .. a nie na degustacje piw , których i tak w większości nie będzie miała okazji spróbować .Rozumiem że odcinki połączone z konsumpcją są na pewno przyjemniejsze ale sam popatrz , degustacje trzepiesz jedna za druga a pytania leżą odłogiem.

   • Kopyr uważaj na trolle 😛 Szczerze? 100 pytań to owszem fajny cykl ale to właśnie degustacje zawsze były kwintesencją tego vloga, także nie rozumiem narzekania. Poza tym tekst, że degustujesz piwa, których nikt nigdy nie będzie miał okazji to jakaś wierutna bzdura, w Polsce oferta sklepów z piwem jest z miesiąca na miesiąc bogatsza, są poza tym co i rusz festiwale, degustacje itp. Nawet jak się nie trafi na jakieś konkretne piwo to przynajmniej można mieć jakieś oczekiwania co do browarów.

    • Dokładnie, nie karm Trolla. Pytania są nudne jak flaki z olejem szczególnie dla ludzi warzących piwo. Czesto się powtarzają lub są na nie odpowiedzi w poprzednich filmach. Degustacje a szczególnie nowości są potrzebne i są podstawą tego bloga od poczatku. A kolega pisze, że nigdy wiekszości piw nie wypije… dziwne bo sklepy internetowe są i odłożyć jedną „dniówkę” na miesiąc na małe zamówienie chyba nie jest trudno.

    • A ja na ten przykład bardzo lubie 100 pytań, bardzo się dobrze zmywa przy tym gary, bo nie trzeba paczeć :p

  • A skąd wiesz, że większość widów czeka na 100 pytań do? Robiłeś ankietę, pisałeś maile do udzielających się pod filmami? Bo jakoś nie rzuciło mi się w oczy, żeby jakieś straszne parcie ze strony widzów było na tę serie. I nie zrozum mnie źle, też ją lubię i chętnie oglądam, ale pisanie, że większość ogląda bloga tylko dlatego/czeka tylko na to jest co najmniej z dupy.

  • Brewik: Ja też czekam najbardziej na 100 pytań, ale akurat revelation cat jest/był (coś ostatnio z tym gorzej) dostępny w sklepach specjalistycznych – #piłemtopiwoprzedKopyrem ;)) A co do piwa mi się nazwa skojarzyła z pomarańczowym budweiserem, bo aromat był dobry a piwo dosyć sesyjne jak na IPA

 2. Panie Tomaszu czy można w jakiś sposób dowiedzieć się gdzie można nabyć piwa z browaru Widawa? w przeciwieństwie do Pinty na Ich stronie nie ma żadnych informacji (chyba że ja niedostatecznie szukałem) o sklepach które zajmują się dystrybucją Ich produktów… pozdrawiam 🙂

 3. A według mnie mówienie że pytania są nudne jak flaki z olejem to zarozumialstwo , szczególnie w stosunku do tych co na koncie mają 10 a nie 100 warek . Sam zadałem ostatnio pytanie i z niecierpliwością czekam na odpowiedź .

  • Bo są, ludzie powinni poczytać najpierw forum piwowarskie i tam zadawać pytania bo to jest specjalne miejsce do tego. Ale nie, lepiej zawalić pytaniami Kopyra i czekać miesiąc często już nie pamiętając pytania.

 4. Przy okazji owej recenzji piwa nawiązującego nazwą do trawki, postanowiłem zapytać, o pewną sprawę? Jak zapewne wiesz (bądź nie), marihuana „wyostrza” zmysły, szczególnie smaku. Każda potrawa, nawet najbardziej banalna smakuje nieporównywalnie lepiej. Jak łatwo się domyśleć, dotyczy to również napojów. Czy nie kusiło Cię, by spróbować zapalić choćby ze względu na spotęgowane wrażenia smakowe? 🙂

  • Co za bzdura… THC na każdego działa w trochę inny sposób, owszem powoduje zwiększenie łaknienia co niektórym może kojarzyć się z lepszym smakiem (bo bardziej chce się jeść) ale wpływ na odczuwanie smaku może być baaardzo różny.

   • Jeżeli uważasz, że to bzdura, to proponuje test. Zjedz kawałek czekolady, zapal, po godzinie znów zjedz kawałek tej samej czekolady. Porównaj wyniki.

   • Nie tylko Holandia, ale Duża część USA, Kanada, Czechy, Belgia, Szwajcaria, Urugwaj, i jeszcze parę innych krajów, gdzie trawka jest legalna (dopuszczona do sprzedaży), bądź jej posiadanie nie jest karane.

 5. Piwa som warzone w Czechach, dlatego niema etykiety ale w planie Alex ma rozbudowania browaru we Włoszech. Niestety nie som dobre jak były te ostatnie piwa, tak samo jest bardzo nie tak w firmowym pubie w Rzymie 4:20. Nawet mikkeller który miał kooperację z revelation cat (cream ale) odszedł, niewiem co begie narazie czekamy. Szkoda bo piwa jak death star, dark knight i inne były naprawdę dobre.

 6. Tomku, piłeś też ostatnio 100 days on the hops z RC i też nie zachwyciło o ile pamiętam. Swoją drogą, próbowałem przed tobą i zawód straszny. 😐

 7. Mam nowe newsy, prawdopodobnie Alex Liberati begie otwierał browar w Singapore, jusz wysłał cały browar i nie dugo zacznie produkcję.

Leave a Reply