My Beer z Michinoku Fukushima

12
1886

Ostatnia z plenerowych degustacji w Tokio, choć nie ostatnia degustacja w Tokio i w ogóle nie ostatni materiał z Japonii.


12 KOMENTARZE

 1. Kiedy udostępnisz degustację Polka Pils? Ciekawy jestem jak to piwo wypada w porównaniu z czeskimi pilsami(mam nadzieję, że o tym wspomniałeś).

  • może coś w tym jest . bo na początku filmiku ludzie patrzyli się jak na kosmitę 🙂 pewnie nigdy nie widzieli degustacji 🙂
   oni mają podobno 2000 znaków . nie wyobrażam sobie nauczenia się ich alfabetu 🙂 w Polsce musi się chować w krzakach lub w lesie żeby zdegustować piwo , a tam degustuje pewnie od ich historią narodową i sobie z tym nie robią problemu .
   chodzenie w masce to bardziej efekt po katastrofie elektrowni ręczniki podobnie .

   • W maskach chodzą, żeby nie zarażać innych, gdy są chorzy. Fajny zwyczaj, podoba mi się, bo w Polsce ktoś ci kichnie zasmarkanym nosem i tydzień w łóżku z grypą.

    • oni to noszą też ze względu na chłód, estetykę i też to podobnie funkcjonuje jak u arabów . tylko w Japonii to jest dobrowolne . po prostu jak nie chcą żaby ktoś się na nich gapił i byli nierozpoznawalni to noszą maski.

   • Nie no bez sensu, co ma elektrownia do maseczek czy płynów dezynfekcyjnych? Po prostu, są przyzwyczajeni do życia w dużych skupiskach, wszędzie tłum. W takim układzie masz kontakt z setkami, tysiącami ludzi codziennie, żeby minimalizować ryzyko infekcji stosują maseczki. To znaczy maseczkę zakłada ten, który nie czuje się zdrowo, kaszle, kicha.

  • Lepszej reklamy nie mógł sobie zrobić. Sprzedaż Ciechana +200%. A poglądy każdy ma swoje, więc oceniajmy BRJ za piwo, bo to się liczy. A wylewanie piwa, za które się zapłaciło “bo mam taką ochotę” to głupota w czystej postaci.

Leave a Reply