Peter, Pale and Mary z Mikkellera

15
2108

czyli jedno z piw, którego spróbujecie na Beer Geek Madness.

Większość piw na BGM to będą jakieś potwory, imperialne wersje, leżakowane w beczkach, z dzikimi drożdżami, ale przecież trzeba się też napić czegoś normalnego.  Takim stylem piwa jest American Pale Ale. Jak wypadnie Peter, Pale and Mary uwarzone na cześć zespołu Peter, Paul and Mary?

15 KOMENTARZE

 1. Tomku, skoro wspomniałeś o BGM to czy podasz więcej szczegółów dotyczących co jest biletem 😉 jak będzie można tam płacić i skąd wziąć po dobrej cenie środki płatności 😉 Czy założenie jest takie, że jak ktoś jest zainteresowany to sam sobie wszystko znajdzie?

  Z tego co rozumiem to nie jesteś organizatorem tej imprezy? Pytam bo info na FB jest takie, że Zaklęte są organizatorem a właśnie mailowo stanowczo zaprzeczyli. Oni tylko wynajmują klub, nic nie wiedzą nie orientują się… Wszystko po stronie SmakuPiwa podobno.

   • Ja to wiem, chodziło mi o to aby Tomasz, jako właściciel strony, podał więcej info. W końcu może sobie nie życzyć aby były podawane przeze mnie lub kogoś informacje pewne albo nawet linki do zakupu żetonów czy pokali.

  • @KUBA081

   Szczegóły odnośnie imprezy znajdują sie tutaj
   https://facebook.com/beergeekmadness.

   Jesli nie znajdziesz tam informacji o które Ci chodzi – zawsze mozna zadać pytanie do nas wysyłając wiadomosci.

   Tomek jest zaproszony w charakterze gości i przedstawiciela polskiej sceny craft. 🙂

   W najbliższych dniach na fejsbuku bedzie coraz wiecej szczegółów odnośnie imprezy.

   Pozdrowienia
   BGM

 2. Proponuję zrobić przegląd piw na lato, lekkie, pszeniczne etc. Przydała by się taka lista dobrych piwek letnich z testem, wielu byłoby zainteresowanych na pewno.

Leave a Reply