Merry Monk z Weyerbacher Brewing

20
2474

czyli jak nie otworzyć piwa pomadką, kartką papieru i kartonem… 😉

Walki z nadbagażem ciąg dalszy i ostatnie piwo zdegustowane w hotelowym pokoju. Otwieracz schowałem do bagażu, więc postanowiłem otworzyć piwo pomadką do ust, kartką papieru i kartonem. Czy w końcu udało mi się tego piwa napić i nie oblać obiektywu? Zobaczcie sami.

20 KOMENTARZE

  • Kartką się da otworzyć Kopyrowi zabrakło wprawy 😉 Puszką to już w ogóle łatwizna. Kiedyś się zakładaliśmy o to czym się da a czym się nie da i kumpel otworzył monetą 20gr. Zauważyłem że największe wrażenie na ludziach robi otwieranie drugą otwartą butelką, co w sumie jest dość proste.

 1. Czekając aż się film załaduje tak sobie myślałem: 'dla siebie wiózł pewnie niejedno piwko, ciekawe co z JUESEJ mógł przywieźć dla rodzinki’ ^^ No i trochę się dowiedziałem: 4$ na ciuchy dla córek, a ciekawe ile $$ wydałeś na piwo podczas tego tripu hehe

  Może wyszło trochę złośliwie, ale wcale nie miało tak wyjść ; )
  Pozdrawiam i jak zawsze zazdroszczę!

  • 4$ za bluzkę a nie „4$ na ciuchy dla córek” należy słuchać ze zrozumieniem 😛 poza tym, nie ładnie zaglądać komuś do portfela.
   Może wyszło trochę złośliwie, ale wcale nie miało tak wyjść 😉
   pozdrawiam 🙂

 2. Jedyna przewaga palaczy.Nawet najmarniejszym zapalnikiem zawsze w pół sekundy otworzysz browar.Przyznam się że po cichu liczyłem że na końcu okaże się że kapsel twist-off.

 3. W Niemcze w mensach akademickich mając kartę płaciłem około 2,45 euro za mega obiad, więc się da zapłacić za obiad około 10 zł. Prawda jest taka, że w USA i Niemczech życie jest tańsze niż w Polsce, co lokalnie jest żałosne i dziwne, że ludzie w tym kraju dają radę przeżyć za 1000 zł miesięcznie.

   • Nie do końca, bo normalnie kosztuje 0,5 euro drożej ;). Oczywiście zależy gdzie, bo w Berlinie do czegoś takiego bez karty nie wejdziesz, i z resztą tam są takie mensy jak u nas porządne restauracje, tylko ceny nie takie ;). Nie zmienia to faktu, że normalne życie jest dużo tańsze, z czego Niemcy są wybitnie dumni.

 4. A ja Tomku z chęcią bym zobaczył twój filmik w stylu „kompilacji porażek”. Taki zbiór nieudanych ujęć, przejęzyczeń lub też mistrzów drugiego planu itp.

 5. Co do tych biletów, to u nas w Bieszczadach funkcjonuje „Em-karta”. To ma w sobie pasek magnetyczny i się przykłada do bileterki (tej kasy co sprzedaje bilety). Kierowcy wyświetlają się dane personalne i skąd dokąd jest bilet i do kiedy ważny. To tak jakby taka ciekawostka.

 6. cześć Kopyr, dziś degustowałem sobie belgijskiego tripla z De Molena i jako niewprawiony degustator wyczułem w aromacie pewne nuty słonecznikowe po ogrzani trochę orzechowe i zastanawiam się skąd może brać się ten aromat i czy prawidłowo go interpretuję bo być może to tylko słód?

Leave a Reply