Mariana Trench z Weird Beard Brew Co.

28
2007

czyli Transpacific Pale Ale.

Pale Ale chmielone amerykańskimi i nowozelandzkimi lub australijskimi odmianami chmielu to nie jest jakaś szczególna innowacja. Ale też zapowiada, szczególnie przez jeden z użytych chmieli, czyli Citrę, piwo bardzo dobre. Czy tak będzie w istocie?

28 KOMENTARZE

 1. Nie wiem co za muzyki używasz na początku, ale uważaj na youtuba, bo mogą ci poblokować filmy za bezprawne wykorzystywanie albo zablokować zarobkowanie 🙂 chyba, że to własne kompozycje.

   • a chyba, że tak.
    a nie lepiej byłoby zrobić jakieś intro muzyczne, które po jakimś czasie każdy by kojarzył. Najlepiej takie „zapamietywalne” 🙂

    • Nie.
     Staram się dobierać muzę pod klimat piwa i moim zdaniem, jak na razie wychodzi nieźle. Sprawia mi to frajdę, więc póki co, nie zamierzam z tego rezygnować. To nie Wiadomości czy inny Telexpress, żeby miały taką samą czołówkę.

   • Baca dzięki za zmarnowanie mi 16 zł, dawno już nie piłem równie beznadziejnego IPA. 0 aromatów chmielowych, zero w ogóle chmielu w jakiejkolwiek postaci, beznadzieja.

 2. Świetny Browar. Z Weird Beard moim zdaniem najlepsze Five o’clock shadow aipa oraz Little things that kill apa (mało alkoholu a chmielowość i pełnia przepiękne).

  P.S. No nie wiem jak się Tomku wytłumaczysz z tego bojana kokosowego widniejącego na instagramie ;p

 3. Co w tej szklance jest takiego wyjątkowego? Na filmach praktycznie w ogóle nie widać piany w piwie. Ta z Samuela faktycznie wyglądała świetnie, szkoda, że nigdzie w Polsce nie można jej dostać.

 4. Tomku,
  Pisałem jakieś dwa m-ce temu o tym, że piwa w karcie a w kranie w Starej Rozlewni nie pokrywają się…..miało być lepiej a nie jest.
  Byłem dzisiaj i……dupa. Zgadzał się tylko Primator…tak jak ostatnio. Czy jest realna szansa na zmianę???

   • Jak niemożliwe jak jest ;-( Klient nie musi wiedzieć ile beczek się zmieniło… w kranach były obie Kawki, Atak Chmielu oraz Black Hope….których w karcie nie było.

    • Black Hope na pewno nie było. Był King of Hop i jego rzeczywiście nie było na rozpisce. Drugim piwem, które skończyło się w sobotę wieczorem był Primator Weizen.za niego podpięto Rowing Jacka. Reszta się zgadzała.

    • Dalej nie rozumiesz, na rozpisce nie było Kawek a w kranach były, nie było Ataku Chmielu a w kranie był, fakt pomyliłem Black Hope z Black King of Hop ale w rozpisce też nie było..ani jednego ani drugiego……zatem jeżeli 4 z 6 piw się nie zgadzają to jest siara czy chcesz tego czy nie. Jeżeli problem się przyznać to obiecuję następnym razem zdjęcia…choć rozdmuchiwanie wydarzeń nie w moim typie.
     Pozdarwiam

    • No i nie byliśmy wieczorem tylko ok godz. 16 a z za baru ( ok 1,5-2 m od kranów ) czytając z małej etykiety nie trudno pomylić nazwę piwa…tak na marginesie.

 5. Świetna ta nowa formuła z muzyką i najazdem na butlę na początku oraz nagrywaniem w różnych miejscach! Z pewnością jest z tym więcej fatygi, ale dla widzów dużo większa frajda z oglądania.

  I jeszcze szybki insight konsumencki. Przedmiot: Lemur. Cholera, nie lubię słodzić ale już tak mam, że jakimś cudem coś polubię, to już całkowicie i potem rekomenduję dalej. Tak jest z Rowing Jackiem i tak będzie z Lemurem. Parę dni temu po raz pierwszy go spróbowałem i to było najlepsze piwo wieczoru. Aromat, słodycz, niskie wysycenie i wręcz wariacka pijalność. Tak sobie pomyślałem, że z tych dysonansów o których wspominałeś (Lemur, Kawka Coffee Ale) mógłbyś uczynić jakiś swój znak rozpoznawczy. Pozdrawiam, Grzesiek

Leave a Reply