Tors Hammer z Ægir Bryggeri

21
2643

Barleywine z norweskich fiordów

Z Norwegii miałem okazję pić dotychczas jedynie piwa z Nøgne ø. Tym razem, dzięki podarunkowi od jednego z widzów mam okazję spróbować piwa z Ægir Bryggeri. Browar ten jest założony przez Amerykanina i to w dodatku piwowara domowego, więc można się spodziewać rewolucyjnego podejścia.

Wężem zjadającym własny ogon jest w tym wypadku Midgardsorm (Jormungand), choć ja chyba miałem na myśli Uroborosa.

21 KOMENTARZE

  1. Świetny plener wybrałeś!
    A jeśli chodzi o Uroborosa i powiązania z fantastyką, to rozumiem, że miałeś skojarzenia z Wiedźminem? 😉

  2. Witam.
    Tomku rozumiem, że THORSHAMMER pobił MIX TAPE 8 z BREWDOG (zachwycałeś się tym piwem), czy może jest na podobnym lecz niewiele wyższym poziomie?

  3. Skoro tego piwa nie sprzedają, to trzeba je pić ustami Kopyra 🙂 To tak jak za władzy ludowej jedzono kawior ustami władzy 🙂

  4. Merytorycznie poprawnie, jak zwykle, ale technicznie…: najlepszy film EVER… można wyłączyć dźwięk i tylko oglądać… genialne okoliczności przyrody, genialny ubiór do nich dobrany, genialny klimat. Jedyny nie pasujący element to niebieska etykieta piwa. Naprawdę wielkie brawa za pomysł i realizację. Lubię To, Plus One, i co tam jeszcze, aaaaa: „jetsem na TAK” :).

  5. Kopyr, ależ przez Ciebie nabrałem ochoty na to piwo. Żałuję, że nie wiedziałem o nim, kiedy byłem w Norwegii. Znakomity film. ;D

  6. Dzisiaj wysłałem swoją LP do winmonopolet żeby mi kupiła to piwo. Teraz włączyłem film i degustacja razem z Kopyrem 🙂 Mnie nie porwało ale to pierwszy raz kiedy piję piwo w tym stylu.

Leave a Reply